Sanal Ortamlarda Kurumsal İtibar Koruyun

Sanal Ortamlarda Kurumsal İtibar Koruyun

Sanal Ortamlarda Kurumsal İtibar Koruyun

Sanal dünya olarak internet dünyası günümüzün en vazgeçilmez ihtiyaçlarından birisidir. İnternet günümüzde işlerin kolay ve hızlı yoldan halledilmesi için büyük bir nimet olsa da kötüye kullanıldığı takdirde kişiyi zora sokacak durumlarda oluşturabilir. İnterneti sadece iletişim ve eğlence merkezli kullanılmaz Artık iş yaşamında da internet olmazsa olmazlardandır. İş sektöründe başarışı olmak ve rakiplerinden daha ileride olmak için internetin hızından faydalanılmaktadır. İnterneti pek çok iş sahibi hızlı ve etkili bir tanıtım aracı olarak da kullanmaktadır. Bu sayede ürün tanıtımı ya da kurumun tanıtımları çok daha iyi yapılmaktadır. İnternette paylaşım yapılırken sizi çekemeyen rakip firmalar bazen sizi üzecek sizin bilginiz dahilinde paylaşımlar yapabilir. Bu paylaşımlar nedeniyle kurumunuzun itibarı zedelenebilir ve kurumunuz hakkında olumsuz algı oluşabilir. Bu da iş yaşamında prestijinizin sönmesi ve başarınızın kesilmesi demektir. Sanal ortamlarda itibarınızı korumak  için bir takım şeyler yapabilirsiniz. İtibarınızı korumak için hakkınızda ya da kurumunuzu itibarını zedeleyici paylaşımların kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Bu paylaşımları kaldırmak için iki seçeneğiniz vardır; Birincisi bu paylaşımları yapan sitelere ulaşarak onlardan kaldırmasını istemek ki sizin başarısız olmanızı isteyenler genelde sizin istediğiniz gibi davranmayabilir. Diğer bir seçenek ise kurumsal itibarınızı korumak için bu konuda uzman desteği almaktır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Distile Danışmanlık İle Kurumsal İtibarınızı Koruyabilirsiniz

Kurumsal itibarınızın zedelendiği zamanlarda etkili bir uzman desteği sağlamak için firmamız başvurabilirsiniz. Firmamız size bu alanda yardımcı olmak için gerekli teknik ve uzman desteği en iyi şekilde sağlamaya çalışacaktır. Firmamıza başvuru yaptığınız takdirde firmamız öncelikle gerekli araştırmaları yapar, analiz çalışmaları ile ilgilenir, kurumunuz hakkında çıkarılan söylemlerin kaynağını araştırıp bularak kurumunuzu karalamak isteyenler hakkında yasal işlemlerin yapılması konusunda gerekirse yardımcı olur. Hakkınızda çıkarılan asılsız paylaşımların listelerden çıkarılarak yerine yeni ve olumlu içerikler koyarak itibar yönetme çalışmaları yapar. Böylece kurumunuzun itibarının korunması konusunda firmamız sizlere en iyi şekilde destek olmaya çalışır. Firmamızdan bu alanda destek sağlamak için yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmektir. Firmamıza ulaşmak için 0 850 885 10 12 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir