Şirket Hesabı Instagram’da Mavi Tik Alabilir Mi?

Şirket Hesabı Instagram'da Mavi Tik Alabilir Mi?

Şirket Hesabı Instagram’da Mavi Tik Alabilir Mi?

Instagram, milyonlarca insan tarafından kullanılan en popüler sosyal medya platformlarından biridir. Bu platformda sadece bireysel hesaplar bulunmaz. Aynı zamanda kurumsal hesaplar da Instagram’da kendine yer bulur. İyi bir reklam alanı olması ve daha fazla insana ulaşma imkanı sunması gibi sebeplerden dolayı şirketler, markalar için de Instagram hesabı açılabilir. Şirket hesapları konusunda merak edilen bir soru ise bu hesaplara da mavi tik alınıp alınamadığıdır. Distile Danışmanlık firması olarak verdiğimiz hizmet ile şirket hesaplarına mavi tik almanız mümkündür. Mavi tik bir şirketin resmi hesaba sahip olduğunu gösterir ve diğer kullanıcılar tarafından bir güven işareti olarak görülür. Firmamız ile bağlantıya geçerek şirket hesabınız için mavi tik alabilirsiniz. Instagram mavi tik aldırma hizmeti kapsamında gerekli olan bütün başvuru ve işlemleri profesyonel bir şekilde yaparız. Daha sonra ise kısa sürede şirket hesabına mavi tik almanızı sağlarız. Firmamız bünyesinde çalışmakta olan personeller, teknoloji ve bilişim alanı üzerinde uzman oldukları için Instagram’da mavi tik alma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Instagram Şirket Hesabı İçin Mavi Tik Aldırma Hizmeti

Instagram’da, şirketiniz için açılmış olan hesaba mavi tik almanız mümkündür. Distile Danışmanlık merkezimiz, bu hizmeti en iyi şekilde veriyor ve şirket hesaplarının mavi tik almasını sağlıyor. Sunmuş olduğumuz Instagram şirket hesabı mavi tik alma hizmeti kapsamında birçok farklı hesabın mavi tik alabilmesinde rol oynarız. Bilişim sektöründe çok uzun süredir aktif olarak faaliyet gösteren firmamız sayesinde siz de şirket hesabınıza Instagram’da mavi tik alabilirsiniz. Yetkili personellerimiz bu hizmet kapsamında sizlere detaylı bilgiler verir ve hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlar.

Şirket Hesabı İçin Instagram Mavi Tik Almak Uzun Sürer Mi?

Şirket Hesabı Instagram'da Mavi Tik Alabilir Mi?

Distile Danışmanlık merkezimiz tarafından verilen hizmet ile Instagram şirket hesaplarınız kolay bir şekilde mavi tik alabiliyor. Mavi tik almak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Instagram şirket hesabına mavi tik alma işlemi, firmamız tarafından profesyonel bir şekilde yapılır ve bu sayede de kesin olarak mavi tik alabilirsiniz. Mavi tik alma hizmeti için 0850 885 10 12 numaralı telefondan bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir