Sosyal Medya Hesaplarımdan Sildiğim Fotoğraflar Google Aramalarda Çıkıyor, Ne Yapmalıyım?

Sosyal Medya Hesaplarımdan Sildiğim Fotoğraflar Google Aramalarda Çıkıyor, Ne Yapmalıyım?

Sosyal Medya Hesaplarımdan Sildiğim Fotoğraflar Google Aramalarda Çıkıyor, Ne Yapmalıyım?

Milyonlarca insan her gün, farklı sosyal medya platformlarında sahip olduğu hesaplarını kullanıyor. Sosyal medya hem kişisel bilgiler içermesi hem de çok fazla kullanılması ile oldukça önemli bir platformdur. İnsanlar sosyal medyada kendilerine ait birçok fotoğraf paylaşır. Ancak sosyal medya hesaplarında yer alan bu fotoğrafları bazen de silerler. Herhangi bir sebepten dolayı sosyal medyada kullanıcı tarafından silinen fotoğraflar, her yerden silinmeyebilir. Sosyal medya hesabından silinen fotoğrafların Google aramalarında çıkması çok fazla rastlanan sorunlardan biridir. Bu durumda uzman kişilerden destek alarak fotoğrafı kaldırmak gerekir. Aksi takdirde fotoğraf Google’da kalmaya devam eder. Bunun için firmamız tarafından verilen sosyal medya fotoğraflarını Google’dan silme hizmeti alınabilir. Firmamız, uzman teknik ekibi ve gelişmiş sistemleri ile bu fotoğrafların hepsini tamamen internetten silebilir. Sosyal medya hesabınızda bir fotoğrafı sildiğiniz halde fotoğraf, Google aramalarında görülmeye devam ediyor ise sunduğumuz profesyonel hizmetten yararlanabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Sosyal Medya Fotoğraflarını Google’dan Kaldırma

Sosyal Medya Hesaplarımdan Sildiğim Fotoğraflar Google Aramalarda Çıkıyor, Ne Yapmalıyım?

Sahip olduğunuz bir sosyal medya hesabından dilediğiniz fotoğrafı Google aramalarından da kaldırmak için hemen Distile Danışmanlık firmamız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ediyoruz. Firmamız Google üzerinde yer alan bu fotoğraflarınızın kaynağını özel teknikler ile bulur. Kaynak bulunduktan sonra da sahip olduğumuz sistemler ve uzman personeller sayesinde fotoğrafı tamamen kaldırırız. Google’daki sosyal medya fotoğraflarını silme hizmetimizden sonra sizlere bu fotoğrafların bir daha Google aramalarında çıkmayacağına dair garanti veriyoruz. Bu sayede de Distile Danışmanlık firmamız tarafından kaliteli ve güvenilir bir hizmet verilir. Bütün sosyal medya fotoğraflarınız için bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sosyal Medya Fotoğrafınızı Google’dan Kalıcı Olarak Kaldırın

Sosyal medya hesabınızda bulunan bazı fotoğrafları silmeniz, fotoğrafın her yerden kaldırıldığı anlamına gelmez. Distile Danışmanlık merkezimiz Google’dan sosyal medya fotoğrafını kalıcı kaldırma işlemini profesyonel bir şekilde gerçekleştirir. Bu işlemi kısa sürede yaparak sizlere hızlı bir hizmet veriyoruz. Bize hemen ulaşmak için
0850 885 10 12 numaraları telefonu arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz arama sonrası sizlere her konuda yardımcı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir