Sosyal Medya Hesaplarından Fotoğraf Kaldırma

Sosyal Medya Hesaplarından Fotoğraf Kaldırma

Sosyal Medya Hesaplarından Fotoğraf Kaldırma

İnternet ortamında en çok ziyaret edilen ve paylaşım yapılan yerlerden birisi de sosyal medya platformlarıdır. Akıllı telefonların yaygınlaşması ve herkesin artık internet kullanıcısı haline gelmesi ile birlikte ortaya farklı sorunların da çıkmasına neden oldu. Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflar zamanla insanların başına dert olabiliyor. Özellikle de bu fotoğraflar sahte hesaplar üzerinden açılarak çok farklı kitlelerin gözü önüne serilmesi son derece sıkıntılı bir süreç ortaya çıkarıyor. Paylaşılan fotoğraflardan rahatsızlık duyulduğu takdirde Distile Danışmanlık firması olarak insanlara profesyonel hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz içerisinde fotoğrafların sosyal medyadan kaldırılması da bulunuyor. Sizin şifresini unutmuş olduğunuz hesaplar da dâhil olmak üzere hemen her türlü ortamda yayınlanmış olan tüm haber, içerik ve fotoğraf bilginizi kaldırmak için hizmet veriyoruz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Sosyal Medyada Size Ait Fotoğrafları Kaldırabilirsiniz

Her ne kadar başka insanların hesaplarında paylaşılmış olsa da Distile Danışmanlık olarak gerekli koşullar çerçevesinde o fotoğrafları kaldırma yetkimiz bulunuyor. Gerekli çalışmaları ve araştırmaları yaptıktan sonra ilgili kurumlara başvurarak bu paylaşım ve fotoğrafları kaldırarak kişi gizliliğinizi güven ortamına alıyoruz. Sosyal medya fotoğraflarının kaldırılması işlemi için alanında uzman bilişim ekipleri ile hizmet veriyoruz. Böylece sizler de kendinizi ve size ait fotoğrafları güvene alabiliyorsunuz. Firmamız bu fotoğrafları kaldırdığı gibi bir daha yayınlanmasına da müsaade etmiyor. Böyle durumlarda kendinizi zor durumda bırakmanıza ya da insanlardan kaçmanıza gerek yok.

Sosyal Medya Hesaplarından Fotoğraf Kaldırma

Sosyal Medyadan Korkunuz Olmasın

İnsanlar sürekli olarak fotoğraflarının çalınmasından ve çeşitli ortamlarda yayınlanmasından şikâyet ediyor. Ancak bu durum karşısında tam olarak da ne yapacaklarını bilmiyorlar. Distile Danışmanlık firmamız bu konuda insanlara aradıkları güvenilir hizmeti veriyor. Firmamıza başvuran müşterimiz bizlere gerekli bilgileri verdikten sonra çalışma ekiplerimiz kapsamlı bir çalışma başlatıyor. Bu çalışmalara başlayabilmek için paylaşılan fotoğrafın içeriği ve hangi hesaplarda yayınlandığını bilmemiz gerekiyor. Bununla birlikte araştırmalarımız bunlarla kalmıyor. Bu fotoğrafların başka mecralarda yayınlanıp yayınlanmadığını da araştırıyoruz ve sizleri birçok sıkıntıdan kurtarıyoruz. Kaldırılmasını istediğiniz fotoğraflar varsa çok fazla uğraşmanıza ve kendinizi riske atmanıza gerek yok.
0850 885 10 12 hattından bizlere ulaşın bizler sizin sosyal medya sorunlarınızı çözeriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir