Sosyal Medya Siteleri Üzerinden Hakaret

Sosyal Medya Siteleri Üzerinden Hakaret

Sosyal Medya Siteleri Üzerinden Hakaret

Sosyal medya günümüzde çok sık kullanılan iletişim aracıdır. Sosyal medya doğru ve gerektiği gibi kullanıldığı takdirde çok sayıda sosyal medyanın faydasını görebiliriz. Sosyal medya aracılığıyla sevdiklerinizle iletişim kurabilir, iş hayatınızda daha başarılı olmak için hedef kitlelere ulaşma noktasında sosyal medya üzerinden hızlı ulaşım sağlayabilir ve daha yararlı pek çok şeyi sosyal medya üzerinden yapabilirsiniz. Bunlar dışında sosyal medyayı amaç dışı kullanmak pek çok maddi ve manevi kayıplar getirebilir. Bu maddi ve manevi kayıplar kişi üzerinden olacağı gibi büyük kurum ve şirketlere yönelik de olabilir. Büyük firma ya da şirketlerin uğrayacağı kayıp ve zararsa tahmin edildiğinden daha büyük olabilir. Sosyal medya aracılığıyla firma ya da kurumunuzun başarısını çekemeyen rakip firma ya da kişiler itibarınızı küçük düşürmek adına sizi karalayıcı iftiralar, yanlış paylaşımlar yapabilir ve böylece iş itibarınızın zedelenmesini sağlayabilir. Bazı kötü niyetli kişi ya da kurumlar işi daha da ileriye götürerek  Sosyal medya siteleri üzerinden hakaret gibi çirkin pek çok olumsuz davranışta bulunabilir. Sosyal medyada yapılan paylaşımlar alt kesimden üst kesime kadar çok sayıda takipçi tarafından görülüp okunabileceği için iş sadece hakaret yapan kişiyi değil mağdur kişiyi de olumsu yönde etkileyebilir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Hakaret Davası Açılabilir

Sosyal Medya Siteleri Üzerinden Hakaret

Hak etmediğiniz şekilde haksız bir muamale olarak sosyal medya üzerinden şirketiniz ya da şahsınız hakkında olumsuz paylaşımlar bulunulduğu takdirde bu konuda mağduriyetinizi dile getirmek ve bu işi yapan kişilerin ceza alması için gerekli yasal işlemleri başlatabilir ve bu kişi ya da kurumların hakaret davasından ceza almalarını sağlayabilirsiniz. Bu alanda gerekli hukuksal desteği sağlamak amacıyla Distile Danışmanlık merkezimiz size gerekli desteği sağlayacaktır. Hukuksal anlamda gerekli yasal süreçlerin başlatılması ve sosyal medya üzerinden size ya da kurumunuza hakaret eden kişi ya da kişilerin gerekli cezaları alması için firmamız gerekli işlemleri başlatacaktır. Firmamız aracılığıyla bu süreçte uzman desteği sağlamak ve yasal işlemlerin doğru bir şekilde yapılması konusunda destek sağlamak için bizi 0850 885 10 12 numaraları telefondan arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir