Twitter İçerik Kaldırma

Twitter İçerik Kaldırma

Twitter İçerik Kaldırma

Dünyanın en popüler sosyal paylaşım sitelerinden birisi olan Twiter üzerinden anlık duygu ve düşünce paylaşımı yapılmaktadır. Bazen bu paylaşımlar konusunda hata yapma olasılığımız her zaman olduğu için bir anlık yanlış bilgi ya da düşünce paylaşabilir. Bu paylaşımın daha sonra bize sorun olmaması adına Twitter üzerinden paylaştığımız içeriklerin kaldırılmasını isteyebiliriz. Bazen de bizim dışımızda bizi ya da kurumumuzu karalamak isteyen bazı şahıs ya da kurumlar aracılığıyla da içerik paylaşımı twitter üzerinden yapılabilmektedir. Bu içerik ve paylaşımların ortadan kaldırılması itibarımızın korunmasına yardımcı olacaktır. Bu amaçla twitter içerik kaldırma işlemi yapabilirsiniz ancak bu konuda uzman desteğe ihtiyacınız vardır. Twitter üzerinden yapılan olumsuz tüm içeriklerin kaldırılması ya da silinmesi konusunda Distile Danışmanlık Merkezi olarak firmamızdan yardım talep edebilirsiniz. Firmamız aracılığıyla içeriklerinizi twitterden sildirebilirsiniz. Böylece sizin canınızı sıkan ve itibarınızın lekelenmesine neden olan paylaşım ya da içerikleri artık twitterde görmezsiniz. İnternette içerik kaldırma konusunda bu alanda sizin adınıza çalışmalar yapan ve size bu alanda profesyonel hizmet veren firmamız aracılığıyla içeriklerinizin bir an önce kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
Twitter İçerik Kaldırma

Distile Danışmanlıkla Haklarınızı Koruyun                             

Firmamız uzun yıllardır içerik kaldırma ve olumsuz içerikler yerine yeni ve olumlu içerikler koyarak itibar kurtarma çabaları ile sizlere yardımcı olan profesyonel bir kurumdur. Firmamız aracılığıyla her türden olumsuz paylaşım ya da içeriklerin artık sosyal medyada dolaşmasını engelleyebilirsiniz. İtibar yönetim çalışmaları da yapan firmamız sadece içeriklerinizin site ya da sosyal medya üzerinden kaldırılmasını sağlamaz. Firmamız kaldırmış olduğu içeriklerin bir daha geri gelmemesi sözü vererek bu içerikler yerine yeni ve olumlu içerikler koyarak sizin ya da kurumunuz hakkında olumlu intiba oluşturarak toplum nezdinde itibarınızı yüceltir. Böylece yeniden kaybetmiş olduğunuz itibarınıza kavuşarak başarılı bir yol izlemeye devam edebilirsiniz. Firmamızdan içerik kaldırma ya da silme konusunda destek almak için istediğiniz zaman firmamızı arayabilir ve size bu alanda yardımcı olmasını talep edebilirsiniz. 7/24 hizmet veren firmamızla irtibat sağlamak için 0 850 885 10 12 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir