Unutulma Hakkı Türkiye’de Geçerli midir?

Unutulma Hakkı Türkiye’de Geçerli midir?

Unutulma Hakkı Türkiye’de Geçerli midir?

Unutulma hakkı, kişinin sanal ortamlarda yayınlanan içeriklerinin ortadan kaldırılarak bu içerikler yüzünden mağdur edilmesinin önüne geçmektir. Bu amaçla unutulma hakkı gereğince istenmeyen içerik ya da paylaşımların listelerden kaldırılması için gerekli başvuru yapılabilir ve listelerden içeriklerin kaldırılması istenebilir. Unutulma hakkı AB üyesi ülkelerde geçerlidir. Bu da arama hakkı Türkiye’de geçerli mi sorusunu akla getirmektedir. Bu sorunun cevabı beklediğiniz gibi evet değildir. Türkiye Avrupa Birliği üyesi olmasına rağmen arama motoru Google’nin merkezinin Türkiye’de bulunmadığı için unutulma hakkı ülkemizde uygulanmaya başlamamıştır. Bu nedenle bu unutulma hakkının ülkemizde olmayışı istenmeyen içeriklerin listelerden kaldırılmasını zorlaştırmaktadır. Bu noktada gerekli desteği sağlamak için Distile Danışmanlık Merkezi olarak firmamızdan bu konuda yardım talep edebilirsiniz. Firmamız bu noktada size gerekli olan desteği sağlamak için size yardımcı olmak için gerekli uzman desteğini sağlamaya çalışmaktadır. Bu uzman desteğiyle size en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışan firmamız unutulma hakkı konusunda size yardımcı olmaya çalışır. İçeriklerinizin paylaşıldığı paylaşımların listelerden silinmesi ve bu işi yapan kişilerin de gerekli cezaları almaları için firmamız bu konuda gerekli çalışmaları da yapmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
Unutulma Hakkı Türkiye’de Geçerli midir?

Firmamız Aracılığıyla Mağduriyetler Giderilebilir

İnternet teknolojinin hayatımızın her alanına girdiği zamanlarda yapılan olumsuz paylaşım ve içeriklerin kişilerin hayatının çok kötü yönde etkilemektedir. Bazı paylaşım ve içeriklerin boyutu maalesef çok ileri boyutta olabilir ve bu durum kişiyi maddi ve manevi yönden çöküntüye uğratabilir. Bu mağduriyetlerin sahibi üstelik sadece yetişkinler olmamaktadır. Çocuklar da bu mağduriyetin kurbanı olabilmektedir. Bu noktada dış ülkelerde bu yasal olarak bu durumdan kurtulma hızlı bir süreçte işlerken ülkemizde ağır olmaktadır. Bu noktada gerekli destek ve yardımı sağlamak için bir uzman desteğini ihtiyacınız olacaktır. Bu uzman desteği Distile Danışmanlık Merkezi olarak firmamız aracılığıyla verilebilir. Firmamızdan bu konuda destek sağlayarak başınıza gelen bu mağduriyetten kurtulabilirsiniz. Firmamızdan bu alanda destek sağlamak için ihtiyacınız olan telefon numaramız 0 850 885 10 12 nolu numaradır. Bu numarayı çevirerek bize istediğiniz zaman ulaşarak mağduriyetlerinizin giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir