Vimeo Üzerinden Video Kaldırtmak

Vimeo Üzerinden Video Kaldırtmak

Vimeo Üzerinden Video Kaldırtmak

İş hayatının başarılı bir şekilde ilerlemesi için iyi izlenim bırakacak durumların olması önemlidir. Diğer pek çok alanda olduğu gibi iş dünyasındaki verim ve hareketliliği hızlandırmak adına internetten yararlanılmaktadır. Hızlı bir iletişim aracı olarak internette özellikle büyük firmalar ismini geniş kitlelere duyurarak başarılarını arttırmayı hedeflemektedirler. Bu amaçla kendilerini tanıtmak adına internette pek çok içerik paylaşımında bulunmasına izin vermektedirler. Büyük firmaların bu amaçla başarıyı hedeflerken kendileriyle rekabet oluşturan diğer firma sahipleri tarafından olumsuz içeriklerinin internette ya da diğer medya mercilerinde paylaşımları kaçınılmaz olmaktadır. Bu duruma önlem almak adına vimeo üzerinden video kaldırtmak gibi firmamız adına kötü izlenim bırakılan videoların arama motorlarından kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
Vimeo Üzerinden Video Kaldırtmak

Firmamız Aracılığıyla Görsellerinizi Kaldırabilirsiniz

Distilasyon Danışmanlık merkezimiz aracılığıyla her türden olumsuz algı oluşturabilecek olan tüm görsellerinizin internet ya da diğer haber kaynaklarından kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Vimeo üzerinden görsel kaldırma olarak her türden olumsuz içerik oluşturabilecek olan tüm görsellerinizin kaldırılmasını sağlayabilir ve kaybolan itibarınızın yeniden kazanılmasını sağlayabilirsiniz. Her türlü olumsuz algı optimazyonu oluşturabilecek nitelikte olan tüm görsellerinizin ortadan kaldırılması firmamız aracılığıyla mümkün olabilmektedir. Firmamız tarafından istenmeyen her türden film, video ya da fotoğraf gibi tüm içeriklerinizin internet ya da gazete gibi medyadan kaldırılmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Firmamız aracılığıyla itibar yönetimi çalışması sayesinde kaybettiğiniz itibarınızı yeniden kazanabilirsiniz.

Kaliteli Destek İçin Bizi Arayın

Sizi rahatsız eden her türlü içeriklerin haber kaynaklarından kalıcı olarak kaldırılması konusunda Distilasyon merkezimiz size bu konuda yardımcı olmaktadır. Vimeo üzerinden haber silme konusunda size yardımcı olan firmamız sizlere bu konuda donanımlı bir şekilde teknik destek sağlayarak sizlerin bu alanda en iyi hizmeti alması konusunda gerekli desteği en iyi şekilde sağlamaktadır. Firmamız aracılığıyla istemediğiniz video paylaşımlarını da kalıcı bir şekilde haber kaynaklarından sildirtebilir ve bir daha haber kaynaklarında aynı videoların yayınlanmaması konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz. İstemediğiniz görsellerinizin kaldırılması konusunda etkin bir destek işitiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçmek için
0850 885 10 12 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir