Web Site Sahibiyle İletişime Geçme

Web Site Sahibiyle İletişime Geçme

Web Site Sahibiyle İletişime Geçme

İnternette pek çok işler web siteler ya da sosyal medya aracılığıyla halledilmektedir. Bu günümüzde artık gerekli bir uygulamadır. Değişimin hızlı yaşandığı günümüzde işlerin artık çok daha hızlı ve pratik bir şekilde halledilmesi gerekir. Bu da internet yoluyla olabilmektedir. İnternette bu amaçla kullanılmak için sosyal medya ya da web siteler işlev görmektedir. Buralarda tüm paylaşımlar maalesef iyi niyetle yapılmamaktadır. Bazı kötü niyetli şahıs ya da kurumlar sizin işinizde başarısız olmanız için sizi küçük düşürücü paylaşım ve içerikler de bulunabilir. Bu paylaşımları da web sitesi yoluyla yapılabilir. Bu noktada yapabileceğiniz e basit şey web site sahibiyle görüşme olacaktır. Web site sahibiyle görüşerek paylaşılan içeriklerin sitesinden kaldırılmasını isteyebilirsiniz. Web site sahibiyle iletişime geçmek için sitenin altında iletişim numarası yazıyorsa buradan web site sahibine ulaşabilirsiniz. Burada iletişim için telefon numarası varsa arayabilir ya da mail adresi ile iletişim kurabilirsiniz. Eğer iletişim için hiçbir iletişim numarası ya da adres yoksa sitenin domain bilgilerini sorgulatıp e mail adresine ulaşabilirsiniz. Whois.domaintools.com adresinde iletişime geçmek istediğiniz web sitesinin domain bilgilerini sorgulatıp buradan sitenin mail adresine ulaşmanız mümkündür.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Web Site Sahibiyle Anlaşamıyorsanız

Web Site Sahibiyle İletişime Geçme

Web Site Sahibiyle İletişime Geçme

Web site sahibiyle iletişime geçtikten sonra site sahibinden paylaşımların silinmesini rica edebilirsiniz. Bu durumda iki şeyle muhtemel olarak karşılaşacaksınız. Ya site sahibi ricanızı kırmayıp yaptığınızdan özür dileyip içerikleri sitesinden kaldıracak ya da işi uzatıp inatlaşmaya götürerek içeriklerin kaldırılmasını reddedecektir. Biz bu ikinci ihtimali göz önünde bulundurarak size ne yapmanız gerektiğiniz anlatmaya çalışacağız. Tek başınıza bu durumdan kurtulamadığınızda yapmanız gereken bir uzmandan yardım almaktır. Distile Danışmanlık Merkezi olarak firmamız bu konuda size gerekli desteği vermeye çalışacaktır. Firmamızla iletişim kurduğunuz takdirde firmamız bu konuda yardımcı olmak için içeriklerinizi sizin bilginiz dahilinde paylaşan kişi ya da kişilerin gerekli cezaları almaları için gerekli işlemlerin başlatılması konusunda girişim yapacaktır. Firmamızdan bu konuda destek sağlamak için firmamızı arayabilirsiniz. Firmamıza ulaşmak için gerekli olan iletişim numarası olarak 0 850 885 10 12 numaralı telefonu çevirebilirsiniz.

Web Site Sahibiyle İletişime Geçme” te bir düşünce

  • Distile diyor ki:

   Şule Hanım Merhaba,

   Distile olarak internetten kaldırılmasını istediğiniz içerikler konusunda hizmet veriyoruz. İnternet sitemizde yer alan “Teklif Alın” formu ile ya da 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz, bu konuda size dönüş yapabiliriz.

   İyi günler dilerim.

  • Distile diyor ki:

   Şule Hanım Merhaba,

   Hangi konuda bizden hizmet almak istiyorsanız internet sitemizde yer alan “Teklif Alın” formu ile ya da 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz, bu konuda size dönüş yapabiliriz.

   İyi günler dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir