Adım Videolarda Geçiyor Nasıl Kaldırabilirim

Adım Videolarda Geçiyor Nasıl Kaldırabilirim

Adım Videolarda Geçiyor Nasıl Kaldırabilirim?

Günümüzde teknolojinin yaygınlaşmasıyla birlikte internet herkesin hayatının içerisinde yer almaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte sosyal medya herkes tarafından kullanılabiliyor. Çok faydasını gördüğümüz sosyal medya geçmişteki irtibatlarımızın koptuğu çocukluk arkadaşlarımızı bile bulduğumuz. Ya da aklımıza takılan herhangi bir konuyu anında öğrenebileceğimiz birçok olumlu yönü vardır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Olumlu yönleri kadar olumsuz yönleri de olan sosyal medya kötü niyetli kişiler tarafından da kullanılarak insanları mağdur edebilecek sahte hesaplarla zor durum da bırakıyor. Mesela adım videolarda geçiyor nasıl kaldırabilirim dersiniz tek başınıza bunu kaldırmanız mümkün olmayabilir. Mutlaka distile şirketinden yardım almanız gerekmektedir.

Adım Videolarda Geçiyor Nasıl KaldırabilirimYoutube’dan Video Kaldırma

Olumsuz yazı ve videoların paylaşıldığı sitelerden biriside youtube dir. Milyonlarca insanın paylaştığı videolar bir takım olumsuz video içerikleri burada yer alır. Peki, youtube’dan video kaldırma işlemini nasıl yaparım derseniz ise yine aynı şekilde tek başınıza yapmanız mümkün olmayabilir. İnternet üzerinden içerik kaldırmak profesyonel bir iştir. Videolar, fotoğraflar, haberler üstelikte adınızın geçtiği videolar sizi çok rahatsız eder.

2010 yılından şimdiye kadar hizmet veren şirket 2014 yılında çıkan yasa ile distile markasıyla bir araya toplanmıştır. Bu olumsuz içerikleri rahat bir şekilde kaldırma işini distile şirketiyle birlikte başarabilirsiniz. Herhangi bir videoda sizi ilgilendiren rahatsız olduğunuz konuları yardım alarak kaldırtabilirsiniz.

Distile İle İstemediğiniz Videolarda Adınız Geçmesin

İnternetten hukuka aykırı veya insanların itibarını zedeleyen şirketleri karalayarak maddi ve manevi zarara iten birçok içerik yer alıyor. Buda insanları olumsuz yönde etkiliyor. Hukuka ters olan videoların kaldırılması uzman bilişim avukatlarıyla sağlanmaktadır. Böyle bir olay başınıza geldiğinde distile ile istemediğiniz videolarda adınız geçmesin diye yardım isteyebilirsiniz.

Çok başarılı bir şirket olan distile hukukla iç içe çalışır.2010 yılın da hizmet vermeye başlayan bu başarılı şirket 2010 yılında düzenlenen yasa ile bir marka ile toplanmıştır. Bu tarz şikâyetleri bildirdiğinizde video içeriğinin kaynaklardan kalıcı olarak yapılan hukuki ve stratejik çalışmalarla ilerlemektedir. Bir şirketi karalamak veya iftira atacak içerikler paylaşan kötü niyet ortaya çıkaran videoların kaldırılması hizmetini sunmaktadır. Kısacası topluma veya hukuka aykırı bir paylaşım olduğu zaman devreye giren distile şirketi bize en çok yardımcı olacak şirkettir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir