Adıma Açılan Fake Hesapları Nasıl Patlatabilirim?

Adıma Açılan Fake Hesapları Nasıl Patlatabilirim?

Adıma Açılan Fake Hesapları Nasıl Patlatabilirim?

Her geçen gün insanları kandırmak için yeni yollar keşfeden kötü niyetli insanlar son dönemlerde de sosyal medya ağlarında da fake hesap yani sahte hesap açarak topluma ve ya kişilere zarar vermektedir. Fake hesap hesabı açan kişinin gerçek olmayan bilgileri ile açılan bir hesaptır. Bu nedenle fake hesap açan kişiler istedikleri kişi ya da kurumlara internet ortamında karalama ve kötüleme gibi rendice edici paylaşımlarda bulunmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Karalama ve küçük düşürme gibi niyetlerle açılan hesaplar hukuki olarak patlatılabilmekte ve ya kapatılabilmektedir. Tabi açılan fake hesaplar her zaman ünlü biri adına ya da bir kurum adına olmayabilmektedir. İyiliğinizi istemeyen başka biri de sizin adınıza fake hesap açıp uygunsuz paylaşımlarda bulunabilir. Bu gibi durumda adıma açılan fake hesap nasıl patlatılır diyorsanız eğer, bunun en kolay yolu bu işler ile ilgilenen profesyonel bir destek almaktır.

Adıma Açılan Fake Hesapları Nasıl Patlatabilirim?Fake Hesap Nasıl Kapatılır?

Sosyal medya ağları genel olarak dünya çapında kullanılmaktadır. Şuan ki günümüz şartların da hemen hemen herkesin kendisine ait olan bir sosyal medya hesabı mutlaka vardır. Her şahsın ve ya kurumun kendisine açtığı Facebook, İnstagram, Twitter, Youtube, google, Periscope gibi sosyal ağlar hesap sahiplerinin özelidir.

Ancak sahte fake hesap açan kişiler, hesabın sahtesini yaptığı şahısları incitmek, zarar vermek, itibarını zedelemek, ifşa etmek gibi kötü niyetleri barındırmaktadır. Fake hesap açan kişilerin niyeti ne olursa olsun bilişim ortamında da fake hesap açmanın cezası bulunmaktadır.

Fake Hesap Kapattırmak İçin Distile

Sahte hesap açılarak kişi ya da kurumlara yalan haberler ile paylaşım yapan fake hesaplar kapatılabilmektedir. Hatta argo bir tabir olarak gençler arasında fake hesap patlatma da yapılmaktadır. Fakat sahte hesap kapattırma konusunda bilgi sahibi olmayanlar ve ya bu sorunlar ile uğraşmaya zamanı olmayanlar için distile danışmanlık hizmet vermektedir.

internet ortamında yaşanılan izinsiz video ve fotoğraf kullanma, telif hakkı ihlalleri, izinsiz logo kullanma, fake hesap açma gibi birçok bilişim sorunlarını distile danışmanlık en kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır. Medya ortamına ait her türlü soru ve bilgi edinme için distile yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir