Adıma açılan siteleri nasıl silerim?

Adıma açılan siteleri nasıl silerim?

Adıma açılan siteleri nasıl silerim?

İnternette sahtekarlık sorunları, günümüzde birçok kullanıcıyı tehdit eden sorunların başında geliyor. Kişi veya kuruluş adına açılan sahte hesaplarla, sahte internet siteleri ile mücadele etmek, elbette belirli bir uzmanlık ve birikim gerektiriyor. Bize başvuran birçok müşterimizin kendi haklarıyla ilgili bilgi sahibi olmadıklarını ve teknik konularda sıkıntılar yaşadığını gözlemliyoruz. Şirket, şahıs veya marka adına açılan internet siteleri karşısında ne yapacağını bilmeyen kullanıcılar, elbette bu sorunlar yüzünden maddi ve manevi sorunlar yaşıyorlar. Bu yazımızda, adıma açılan sahte siteleri nasıl engellerim veya silerim, diyen kullanıcıların sorunlarına yanıt vermek istiyoruz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

Adıma açılan siteleri nasıl silerim?

İzinsiz olarak açılan ve adınızı, markanızı veya tasarımlarınızı kullanan internet siteleri ile mücadele etmek biraz karmaşık bir konudur. İnternet güvenliği ve sahtekarlığı konusunda atılan adımlara ve çıkarılan yasalara rağmen, bu tür girişimlerin önüne geçebilmek oldukça zor oluyor. İsmimi kullanan internet siteleri var, diyen kullanıcılar da, elbette bu durumdan şikayetçi oluyor. Adınıza veya şirketiniz, markanız adına açılan internet sitelerinin yarattığı en büyük sıkıntıların başında, itibarınıza gölge düşürülmesi geliyor. Maddi ve manevi kayıplarınıza neden olan bu konu, çoğu zaman internet üzerinde oluşturduğunuz girişimlerin tamamen elinizden gitmesine neden olabiliyor.

Ürünlerinizi, tasarımlarınızı, adınızı veya markanızı kullanan bu tür internet siteleri ile mücadele için teknik bir yardım almanız gerekiyor. Sizin adınıza interneti takip edecek, sahte girişimleri tespit edecek profesyonel bir destek sayesinde, internette her an güvenliğini sağlanabilir. Tespit çalışmaları yapan ekibimiz, sizin için interneti 7-4 takip edebilir ve bu tür girişimler karşısında dolandırıcı siteleri yasaklama çalışmaları yapabilir. Adınıza açılmış siteleri engelleme ve silme çalışmalarını hem teknik, hem de yasal boyutta yürütecek Distile Danışmanlık kadrosu ile, başarınızı ve kazancınızı koruyabilirsiniz.

İnternette itibarınızı korumanın bu bahsettiğimiz çalışmalar dışında birçok yolu var. Örneğin; hakkımda çıkan haberleri silmek istiyorum veya hakkımda yayınlanan videoları silmek istiyorum, gibi taleplerini söz konusuysa, ekibimiz bu tür itibar koruma hizmetleri ile yine sizin yanınızda olacaktır. İnternette kazancınızı ve itibarınızı korumak istiyorsanız, size doğru desteği verecek uman bir kadro ile çalışmalısınız. Distile Danışmanlık ile isminizi ve geleceğinizi koruma altına alın.

+90 850 885 1012

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir