Adıma açılmış sahte hesabı nasıl kapatabilirim?

Adıma açılmış sahte hesabı nasıl kapatabilirim?

Adıma açılmış sahte hesabı nasıl kapatabilirim?

İnternet kullanımının keyfine gölge düşüren en büyük sorunlar arasında sahte hesaplar önemli bir yere sahiptir. Giderek yaygınlaşan sosyal ağlar içinde itibarımızı korumanın, marka değerimizi arttırmanın veya birey olarak güvenli şekilde varlığımızı sürdürmenin önündeki en büyük engellerden biri olan sahte hesaplar, çoğu zaman internet suçlarının bir parçası olabildiği için, derhal önlem alınması bir zorunluluk haline gelir. Bu noktada, sahte hesaplarla mücadele etmek adına, sahte hesapların kapatılması işlemleri için harekete geçmek gerekir. Bu yazımızda, takipçilerimizin sıkça sorduğu sorulardan biri olan ” adıma açılmış sahte hesabı nasıl kapatırım?“, sorusuna yanıt vererek, konunun daha iyi anlaşılmasını sağlamaya çalışacağız.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Dünyanın en çok kullanılan sosyal ağlarında adımıza açılmış sahte hesapların, iyi niyetle açışmış olduklarını elbette düşünemeyiz. Açılan hesaplar dolandırıcılık, adımızı kötüye kullanarak reklam yapmak, gibi birçok farklı sebeplerle açılmış olabilir.  Sahte hesapları bilişim suçları kapsamında değerlendirmemizin asıl nedeni bu kullanım amaçları olmaktadır. Uzman bir destek alarak bu bilişim suçları ile mücadele edilmesi gerekir. Yasal ve teknik süreçleri takip edecek olan uzman bir destek ile sosyal ağlardan sahte hesapların kaldırılması işlemlerini yerine getirebilirsiniz:

Facebook’ta sahte hesap kaldırma

Twitter’da sahte hesap kaldırma

Youtube’da sahte hesap kapatma

Blogspot sahte hesap kapama

Instagram’da sahte hesap kaldırma

WordPress sahte hesap kapama

Tumblr sahte hesap kapama

Periscope sahte hesap kapama

Google sahte hesap kapama

 

 

Adıma açılmış sahte hesabı nasıl kapatabilirim? 

Sahte hesaplar nasıl kapatılır?

Doğru bir destek hizmetini tercih ettiğinizde sahte hesaplarla mücadele etmekle kalmaz, internet üzerinde itibarınızı koruyup, geliştirme imkanı bulabilirsiniz. Konusunda uzman bir ekip size, fake hesabı kapama hizmetinin yanında, hakkınızdaki olumsuz içerikleri internetten kaldırma hizmetleri de sunacaktır.  Sahte hesabı nasıl kapatırım, diyenler için yasal ve teknik süreçleri, 7/24 takip eden ve sonuca ulaştıran Distile Danışmanlık ayrıcalığı ile, bu hizmetlerden de yararlanabilirsiniz:

İnternetten haber kaldırma

Olumsuz yorumları kaldırma

İnternetten video kaldırma

İnternetten fotoğraf kaldırma

Arama sonuçlarından bilgi silme

 

2010 yılından beri, müşterilerine %100 memnuniyet ilkesi ile hareket eden Distile Danışmanlık çözümlerinden yararlanmak için bizi arayın, merak ettiğiniz konularda bilgi alın:

+90 850 885 1012

 

 

Adıma açılmış sahte hesabı nasıl kapatabilirim?” te bir düşünce

 1. Emrah diyor ki:

  Bu siteyi açmışlar benim adıma ben numaralarımı ve mail hesaplarımı denedim yok olmuyor açtım unuttum dedim ama bana ait degil profilde olan benm resmim silmek istiyorum yardımcı olur musunuz

  • Distile diyor ki:

   Emrah Bey Merhaba,

   Distile olarak internet üzerinden pek çok internet sitesinden hızlı şekilde içerik kaldırtabiliyoruz. Lütfen sitemizde bulunan “Teklif Alın” formu ile ya da 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz, bu konuda size dönüş yapabiliriz.

   İyi günler dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir