Adımın Geçtiği Bir Olayı İnternetten Nasıl Silerim

Adımın Geçtiği Bir Olayı İnternetten Nasıl Silerim

Adımın Geçtiği Bir Olayı İnternetten Nasıl Silerim?

Haberiniz olarak ya da olmayarak bir olaya karıştınız ve olay internet de büyük bir hız ile yayılmaya başladı. Ne yapacağınızı şaşırdınız. O panikleye düşünmeye başlayarak adımın geçtiği bir olayı internetten nasıl silerim nasıl yaparım diyerek araştırmaya başlamış iseniz İnternetten karşınıza distile ailesi çıkacaktır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Adınız bir olayda geçsin ya da geçmesin sizin kişilik hakkınızı ihlal ediyor ve size olumsuz yansıyor ise yasaların sizin haklarınızı koruyan madde ve kurallar çerçevesinde her türlü haberi ve ya içeriği internetten kaldırabilirsiniz. Ancak haber kaldırma silme işlemleri size ait olan bir sayfa ya da sitedeki paylaşımınız kadar kolay değildir. Başka sitelerde yayınlanan bir haber içeriğini kaldırtmak biraz daha zordur. Yasal bir yol izleyerek iletişim kurmak ve takip etmek gerekmektedir.

Adımın Geçtiği Bir Olayı İnternetten Nasıl SilerimSizin Adınız Haberlerde Geçmesin!

Adınızın geçtiği bir haber içeriğini kaldırtmak ya da silmek tabiî ki mümkündür. Yalnız çıkan haberler size zarar veriyor ve hukuka aykırı olan ilkeleri yansıtıyor, gerçekleri çarpıtarak bilgi veriyor ise o haber içeriklerini kaldırtmak en doğal hakkınıdır ve kaldırmak mümkündür. Ancak sırf siz adınız geçiyor diye rahat oluyor iseniz ve size herhangi bir zarar veren bir haber niteliği yansıtmıyor ise bu haberi kaldırmak gibi bir hakkınız olmayacaktır.

Haber sitelerinde yer alan içerikler dikkat ve ilgi çeken bir konu ise akıl almayacak bir hızda yayılabilen ve paylaşılan bir haber olabilmektedir. Bu durumda birçok yerden kaldırmanız gerekecek haber olacaktır. Ama siz tüm bu işlerle uğraşmadan distile danışmanlık ile irtibata geçerseniz sizin adınıza gereken tüm işlemleri ve bilişim sorunlarınızdaki yasal tüzük işlerini kanunu yollardan en kısa süre de çözüme ulaştırabilmektedir. Tüm işler bittiği zaman adınıza çıkan tüm haberler kaldırılmış olacaktır.

Distile İle Çalışmak

Distile ailesi 2010 yılında kurulan ve sürekli güncellenen kanunları izleyerek bilişim sorunlarını çözen tecrübeli ve çözüm odaklı çalışan bir ekiptir. İnternet ortamında sizin şahsınıza ya da şirketinize ait olan telif hakları, izinsiz resim ve video kullanma sorunları gibi birçok problemi yasal olarak olumlu sonuca ulaştırmaktadır.

 

Adımın Geçtiği Bir Olayı İnternetten Nasıl Silerim” te bir düşünce

  • Distile diyor ki:

   Burak Bey Merhaba,

   İnternet üzerinden her türlü içeriğe müdahale edebilir, internetten, eski forum sitelerinden bu yazıların ve başlıkların kaldırılmasını ve kalıcı olarak silme işlemlerinizi gerçekleştirebiliriz. Bize [email protected] ‘den ya da 0850 885 10 12 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

   Değerlendirmeniz sonrası geri dönüşünüzü beklemekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir