Adınızın geçtiği eski haberleri internetten silin!

Adınızın geçtiği eski haberleri internetten silin!

Adınızın geçtiği eski haberleri internetten silin!

Güncelliğini yitirmiş ve artık sizin için öneminin kalmadığını düşündüğünüz haberler, ileride sizi rahatsız edecek şekilde ortaya çıkabilir. Haberlerin pek de gizli kalmadığı internet dünyasında, geçmişe ait içeriklerin yeniden gündeme gelmesi çok sık rastlanan bir durumdur. Şahsınızı, yakınlarınızı, markanızı veya şirketinizi ilgilendiren bu haberlerin su yüzüne çıkmasını engellemek için, doğru bir hizmet almalı ve internetten haber kaldırma konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Birçok müşterimiz, internette adımın geçtiği haberi nasıl silerim veya geçmiş haberlerimi nasıl silerim, gibi sorunlarla bize başvuruda bulunuyor. Onları, daha önce bilmedikleri ve ülkemizde faaliyete başladığından beri, yoğun ilgi gören hizmetlerimizle tanıştırmak bizim için harika bir duygu. Siz de internet haberleri mağdurlarındansanız, bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Adınızın geçtiği eski haberleri internetten silin!İnternetten hakkımdaki haberleri silebilir miyim, diyen müşterilerimize bu konuda yapılan çalışmaları ve yasaları tek tek anlatıyoruz. Özellikle son yıllarda Avrupa’da alınan kararlar doğrultusunda internette güvenlik konusu daha çok önem kazanmaya başladı. Ülkemizde bu konuda atılan adımlar ve dünyadaki gelişmeler dikkate alındığında, gelecekte internette daha az olumsuz içeriğin yer alacağını ve bunlara karşı, kişi ve kurumları korumanın daha kolay olacağını düşünüyoruz. Ancak güncel duruma göz attığımızda sosyal medya üzerinde yalan yanlış içeriklerin çok kolay yayıldığını ve bunlarla mücadelenin zor olduğunu görüyoruz. Arama sonuçlarında sıralanan içerikler, yasal uyarılara rağmen kapatılamayan siteler gibi birçok sorun, kullanıcıların elini kolunu bağlayabilir.

İnternetten eski haberlerin kaldırılması veya internette iftiraların kaldırılması gibi talepler için bizler, Distile Danışmanlık çalışmalarıyla, teknik ve yasal hizmetleri bir arada müşterilerimize sunuyoruz. Haberleri internetten silmenin sadece internet siteleri ile sınırlı olmadığını ve arama sonuçlarının da bu konuda dikkat edilmesi gereken bir konu olduğunu hatırlatmalıyız. Bunun için, arama motorlarından eski haberleri kaldırma çözümlerini müşterilerimize sunuyoruz. Arama sonuçlarında nasıl göründüğünüz sizin itibarınızı doğrudan etkileyen bir faktördür. Hem internet siteleri için, hem de arama sonuçları için yasal ve teknik bir hizmet aldığınızdan emin olmalısınız.

Profesyonel çözümler ile müşterilerine sağlıklı internet koşulları sunan Distile Danışmanlık dünyası ile tanışmak için, aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz:

+90 850 885 1012

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir