Alakasız Arama Sonuçlarını Yok Etme

Alakasız Arama Sonuçlarını Yok Etme

Alakasız arama sonuçlarını yok etme

Arama motorları internetin popülerleşmeye başlamasıyla birlikte kullanıcılara hizmet sunan yararlı araçlardır. Gelişen internet dünyasıyla birlikte pek çok arama motoru hizmet vermiş, kullanıcı tercihine göre bazıları hizmete devam etmiş, bazıları ise hizmetini sonlandırmıştır. Günümüzde çağı yakalamayı başarmış Google, Yandex ve Bing gibi arama motorları, son yıllarda gelişmiş arama seçenekleriyle insanların internette daha kolay gezinti yapmasını sağlamaktadır. Tüm bu arama motorları yaptığınız aramaları bulunduğunuz konum, hesap geçmişiniz, istatistikler ve popüler aramalar gibi kriterlere dayanarak sonuçlandırmaktadır. Bununla birlikte arama sırasında ve arama sonuçlarında tüm bu araçlar kullanıcılarına ilgili ilgisiz tavsiyelerde bulunur.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Alakasız Arama Sonuçlarını Yok EtmeArama kelimeleriyle alakalı olmayan sonuçlar başta profesyonel kullanıcılar olmak üzere birçok kişiyi rahatsız etmektedir. Ne yazık ki arama sonuçlarının sıralanması konusunda istenilen seviyeye gelinememiştir. Bununla birlikte aramalarla ilgili kullanıcılar için birçok seçenek sunulur. Tarayıcı ayarlarından veya Google Etkinliğim gibi alanlardan arama sonuçlarıyla ilgili bazı değişiklikler yapılabilir. Arama geçmişi silme, belirli aramaları zamana göre temizleme gibi seçenekler kişisel kullanımını cihazlarınızı kullanacak diğer kişilere gizleyebilir. Alakasız arama sonuçlarını silme konusunda ise konusunda deneyimli ekibimizden yardım alabilirsiniz. Kişiye özel internet kullanım seçenekleriyle ilgili Distile Danışmanlık çalışmalarından kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

İlgisiz aramaları kaldırma konusunda destek hizmeti alabileceğiniz Distile ekibi aynı zamanda başkalarının görebileceği ve sizinle alakalı aramaları internetten temizleme çözümleri sunmaktadır. Sizi ya da kuruluşunuzu ilgilendiren ve itibarınıza leke süren kişisel verileri internetten kaldırma konusunda bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Size zarar veren veya size ait olan bu tür verileri internetten kaldırırken ekibimiz o verileri arama sonuçlarından kaldırma çalışmalarını da devreye sokacaktır. Hukuki ve teknik birikimiyle, 2010 yılından bu yana internet kullanıcılarının yanında olan Distile Danışmanlık hizmetleri uygun ödeme koşullarıyla sizleri beklemektedir.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

0850 885 10 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir