Arama Linklerini Silmek

Arama Linklerini Silmek

Arama Linklerini Silmek

İnternet dünyasında her geçen gün yeni özellikler ve beraberinden yeni sorunlar ortaya çıkmaktadır. İnterneti iyi amaçla kullananlar için çok güzel bir imkân sunan internet kötü amaçlar içinde çok büyük avantajları oluşturmaktadır. Her bireyin kendisine ait bir bilgisayarı olduğu için yapılan arama linklerinde de kişilerin kişisel bilgileri yer almaktadır. Bu nedenle arama linklerini silmek her bireyin yararına olacaktır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İnternette arama yapan kişilerin daha sonraki zamanlarda eski aramalarına daha kolay ulaşmaları için yapılan arama kayıtlarının linkleri geçmiş hafızasında saklı tutulmaktadır. Ancak bu arama geçmişlerini kullanarak kişilerin interneti nasıl ve ne amaçla kullandıkları tespit edilebilmektedir. Bu tespit üzerine kötü niyeti bireyler internet şifrelerine, kredi kartı şifrelerine kişisel kayıt bilgilerine kadar birçok önemli bilgiye ulaşabilmektedir.

Arama Linklerini SilmekArama Linkleri Nasıl Silinir

Arama motorlarında yapılan aramalar internette bulmak istediklerimizi kolaylıkla bulmamıza ve ulaşmamızı sağlamaktadır. Aksi takdir de arama motorları olmadan internette yer alan birçok bilgiye istediğimiz gibi kolay ulaşamazdık. Şuanda kullanılan ve en çok tercih edilen arama motorları Google, Yandex, Yahoo, Mozilla Firefox gibi programlardır.

Özellikle dünya genelinde kullanılmakta olan google arama motorunda yapılan aramalar geçmiş hafızasında yer aldığından bir sonraki arama motorunda size kolaylık sağlamak amacıyla eski aramanızı önermektedir. Arama geçmişinden karşınıza çıkan arama motoru kayıtlarını silmek mümkündür. Bu işlemi yapmak aslen kolay gibi bilinse de bazen bazı bireyler tarafından çok zor olarak algılanabilmektedir.

Distile Hizmetinde Ama Linkleri Kaldırma

Her ne kadar arama motoru linklerii silmek kolay olarak söylense de bazı kişiler bu gibi ufak ama çok uğraştıran işlerle uğraşmak istemez. Bu gibi durumlarda distile ekibi size internet ve bilişim konulu tüm sorunları çözmede yardımcı olmaktadır.

Distile danışmanlık hizmeti verdiği ilk günden itibaren yaptığı tüm hizmetleri olumlu olarak çözmüş ve sorunların hepsini ortadan en kısa sürede kaldırmıştır. Distile kadrosunda hizmet veren tüm ekip bilişim sorunlarında uzun yıllar çalışmış ve tecrübe kazanmış kişilerdir. İnternetten resim, video ve haber sildirme ve ya kaldırma, telif haklarını koruma, kriz yönetimi gibi birçok medya problemlerinde distile ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir