Arama Önerilerini Nasıl Değiştirebilirim

Arama Önerilerini Nasıl Değiştirebilirim

Arama Önerilerini Nasıl Değiştirebilirim

İnternetin hayatımıza girdiği ilk andan itibaren arama motorları da internet hayatımızda büyük önem kazanmıştır. Özellikle google gibi çok kaliteli arama motoru hep ön planda kalmıştır. Ancak Yahoo, Yandex, Mozila Firefox gibi başka arama motoru araçları da bulunmaktadır. Ama yinede dünya geneli olarak kullanılan arama motoru google olmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Arama motorlarının en güzel özelliği aramak istediğimiz bir şeyin ilk kelimesini yazdığımızda bize hemen bir öneride bulunmaktadır. Hatta yanlış yazdığımız ya da imla hatası yaptığımız aramlar da bile bunu demek istediniz diye ukalaca ama doğru bir soru sormaktadır. Ama ne yalan söyleyelim bizi doğru aramaya yönlendirmesi ile işimizi iki kat kolaylaştırmaktadır.

 

Arama Önerilerini Nasıl DeğiştirebilirimArama Önerisi Nasıl Çalışır?

Arama önerisi iki farklı şekilde size öneri sunmaktadır. İlk öneri şekli İnternette yaptığınız tüm arama kelimelini kayıta alır ve geçmiş kayıtları adı altında saklar. Daha sonraki aramalarınızda size kolaylık olsun diye ilk yazdığınız kelimelerde karşınıza çıkar.

Diğer bir arama motoru önerisi de site sahiplerinin ve içerik sağlayıcı kişilerinin yazdığı makale içinde ya da görsellere verilen isimlerde anahtar kelime olarak kullandıkları kelimelerdir. Yeni olan bir bilgisayarda bile internete girseniz yazdığını ilk iki kelimeden sonra mutlaka size bir öneri arama verilmektedir.

Google Arama Önerisi Nasıl Değiştirilir

Hayatımızı internet ortamında kolaylaştıran arama motorlarında da kişisel ayarlar yaparak istediğimiz kriterlere çekmekte mümkündür. Bunun için kullandığınız google de kendi oturumunuzu açtıktan sonra resminizin yanında yer alan hesabım sekmesini tıklayınız. Karşınıza çıkan pencerede kişisel bilgiler ve gizlilik bölümünün en altında bulunan etkinliğim yazan yeri de tıklayınız. Aşılan sayfada istediğiniz yerde istediğiniz ayarları düzenlemek ve değiştirmek artık size kalmış bir tercihtir. Son ayarları da yaptığınız zaman google arama önerisi değiştirme işlemleri gerçekleşmiş olacaktır.

Bu konudaki ayarları değiştirmek oldukça basit ve kolaydır. Ancak daha farklı internet sorunları ile karşı karşıya kaldığınız zaman distile danışmanlık hizmeti size her türlü internet ve soysal medya problemlerinde yardımcı olmaktadır. İşinde uzman olan ve yıllarını deneyimini kazanan distile ekibi birçok içerik kaldırma, resim video silme, telif haklarını koruma ve sahte yetkili servisini internetten silme gibi işlemleri gerçekleştirmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir