Arama Önerilerini Silmek

Arama Önerilerini Silmek

Arama Önerilerini Silmek

Genç, yaşlı, büyük ve küçük demeden hemen hemen herkesin büyük bir rahatsızlıkla kullandığı arama motorlarından google de çıkan arama morları çoğu aman bize çok yardımcı olmaktadır. Hatta bazı genç kesimin google arama motoruna taktığı isim olarak bilinen google amca bilir tabiri çok sık kullanılmıştır. Google arama motoruna yazılan kelimeniz yanlış olsa da google kelime önerici size doğru olana yönlendirmek üzere programlanmıştır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Ancak bazen google arama motoruna yazılandan alakasız farklı bir öneri ile karşılaşmak mümkün olabilmektedir. Bu gibi durumlarda arama önerilerini silmek için uğraşırız. Googlede arama sonuçlarını silmek internet ile iç içe uğraşan biri için belki basit bir işlemdir.

Arama Önerilerini SilmekGoogle Arama Önerilerini Kaldırma Nasıl Yapılır?

Yaptığınız aramalarda sürekli geçmiş de yaptığınız aramalar karşınıza çıkarak sizi rahatsız ediyor ve ya sizin aramaya çalıştığınız konulardan alakasız önerileri sunuyor ise google arama önerilerini kaldırma işlemi yaparak bu sorunu ortan kaldırabilirsiniz. Nasıl yapılıyor diyorsanız aşağıdaki adımları takip edin.

  • Öncelikle google hesabında kendi oturumunuzu açın.
  • Google etkinlik sayfasına gidin.
  • Karşınıza çıkan pencereden istediğiniz seçeneklerini işaretleyin.
  • Ayrıca çıkan pencereden istenen zaman dilim aralığı seçilerek de temizlik yapılabilir.
  • Hatta en kısa yol olarak tüm içerikleri temizle diyebilirsiniz.

Buradan adımlardan sonra şahsi olarak karşınıza çıkan önerileri silmiş olursunuz. Sizinle ilgili olan genel google önerirlinden kurtulmak istiyorsanız distile danışmanlık hizmetinden faydalanarak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Distile Danışmanlık Hizmetleri

İnternet üzerinde karşılaştığız tüm sorunlarda yardımcı olan distile ekibi size en engin bilgiler ve son yürürlükte olan yasal kurallar çerçevesinde hizmet vermektedir. Distile ailesinde değerli müşterilerine yardımcı olan her bir çalışan yıllardır netten içerik kaldırma silme, video ve resim kaldırma silme, telif hakkı koruma, marka adı altında sahtekârlık yapanları internetten silme ve kaldırma gibi internet sorunlarını çözdükleri için deneyim kazanmıştır.

Distile ekibine gelen her türlü internet sorunu en kısa sürede yasal kurallar çizgisinde çözülmektedir. Silinmesini istediğiniz ya da kaldırılmasını istediğiniz internet paylaşımları için Distile Danışmanlık ile irtibata geçerek daha detaylı bilgiler alıp tüm problemlerinizden kurtulabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir