www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Arama sonuçlarında eski bilgilerim çıkıyor! | Distile

Arama sonuçlarında eski bilgilerim çıkıyor!

Arama sonuçlarında eski bilgilerim çıkıyor!

İnternet, kendi içinde bir denetim mekanizması oluşmamış, ancak son yıllarda ülkelerin getirdiği yasalarla kişilik haklarına müdahale edilen içeriklerin kısmen denetlenebildiği geniş bir dünya haline gelmiştir. Her gün artan kullanıcı sayısı, yepyeni sosyal medya unusrularının ortaya çıkışı ile birlikte, zamanımızın önemli bir bölümünü ayırmaya başladığımız bu ortamda, istediğimiz içeriklere kolayca erişim sağlayabiliyoruz. Ancak, bu bilgi ve içerik yoğunluğu bizi her zaman pozitif yönde etkilemiyor.

Asılsız bilgiler, görünmesini istemediğimiz haberler, rahatsız edici videolar ve daha birçok unsur, internet keyfimizi azaltan, itibarımızı zedeleyen sonuçlar doğurabiliyor. Bu nedenle internetten içerik kaldırma ile ilgili bilinçli olmak ve gerektiğinde uzman bir destek almak zorundayız. Bu yazımızda internetten eski bilgilerimi kaldırmak istiyorum, diyen takipçilerimizi distilasyon hizmetimizde tanıştıracak, konuyu farklı boyutlarıyla ele alacağız.

Distilasyon Nedir?

İnternetten eski bilgileri silmek mi istiyorsunuz?

Google üzerinde telif ihlalleri karşısında çaresiz mi kalıyorsunuz?

Arama sonuçlarından haberlerin silinmesi ile ilgili desteğe mi ihtiyacınız var?

İnternetten video kaldırmak veya sizi rahatsız eden yorumları internetten silmek için ne yapılması gerektiğini bilmiyor musunuz?

 

 

Eski resimleri internetten temizleme işlemi nasıl yapılır?

Yukarıda sıraladığımız soruları çoğaltabiliriz. Burada dikkat edilmesi gereken asıl noktanın, itibarınıza zarar verecek her türlü içeriğin temizlenmesi işlemleri olduğuna dikkat etmişsinizdir.  Yasal ve teknik süreçleri takip ederek, internet üzerinde etkin bir şekilde çalışan uzman bir ekiple itibarınızı koruma hizmetlerine, kısaca “distilasyon” adını veriyoruz.

2010 yılında kurulan ve ülkemizde çığır açan, yenilikçi bir anlayışla hizmet veren Distile Danışmanlık, müşterilerine kusursuz bir distilasyon hizmeti vermek için çalışıyor. Uzman ekibimiz sizler için, arama motorlarında ve internet sitelerinde yayınlanan içerikleri 7/24 izliyor, raporluyor. Hakkınızda üretilen içeriklerin denetlenmesi ve yeniden düzenlenmesi tamamen profesyonel ekibimiz tarafından yerine getiriliyor.

Yeni nesil sosyal medya danışmanlığı ve dijital PR hizmeti veren kuruluşumuz internetteki olumsuz bilgileri olumlu hale getiren çalışmalar yapıyor. Gelişen internet dünyasında profesyonel bir şekilde yer almak istiyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

İrtibat İçin:

+90 850 885 1012

 

 

 

 

 Bir Cevap Yazın