Arama sonuçlarında görünmemek istiyorum

Arama sonuçlarında görünmemek istiyorum

Arama sonuçlarında görünmemek istiyorum

İnternet dünyasının son yıllarda çok merak edilen konularından biri arama sonuçlarında görünmemenin mümkün olup olmadığıdır. Arama motorlarında görüntülenmemek için ne yapılmalıdır? Bütün arama motorlarından kendimizi silebilmek mümkün müdür? Arama sonuçlarında yer almamak için onlarca nedeniniz olabilir. İsminizi, kişisel bilgilerinizi, ailevi bilgilerinizi, haberleri, videolarınızı, sosyal medya hesaplarınızı, yorumlarınızı veya internette yayınlanan yazışmaları arama sonuçlarından kaldırmak istiyor olabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Önemli olan böyle bir hakkınız olduğunu bilmek ve bu konuda güvenilir bir destek hizmeti almaktır.       Özel hayatın gizliliği, kişisel haklar, telif hakları gibi bilişim suçlarına yol açan bilgileriniz izinsiz olarak yayınlanmışsa, bu içerikleri internet aramalarında görüntülenebilir. Üçüncü kişileri ilgilendirmeyen ve size maddi – manevi zarar yaşatabilecek bu tür içeriklere öncelikle arama motorları üzerinden ulaşılır. Arama motorlarından bilgi silme işlemi biraz zor bir süreç olsa da her zaman imkansız değildir. Bu konuda hukuki haklarınızın olduğunu unutmamanız gerekir.

 

 

 

Arama sonuçlarında görünmemek istiyorumKendimi Arama Motorlarından Nasıl Kaldırırım

Google, Yahoo, Yandex veya Bing gibi, dünyanın en çok kullanılan arama motorlarının yabancı kaynaklı olması süreci zorlaştıran etkenler olsa da destek hizmetlerini kullanarak birçok içeriği arama motorundan engelletme şansınız vardır. Eğer, bu tür içerikler haber alma özgürlüğü kapsamında değerlendiriliyorsa, içerik kaldırma işlemleri zor bir hale gelebilir. İnternet ortamında yer alan kişileri koruyan kanunlarımızla hukuki süreçleri başlatabilir, pek çok içeriği hızlı bir şekilde engelleyebilirsiniz.

Tüm bunlara rağmen pek çok internet kullanıcısının arama motorundan bilgi silme konusunda zorluk yaşadığına tanık olmaktayız. Özellikle arama motorlarında görünmeme talebi olan internet kullanıcıları, bu taleplerinin yerine getirilmesinde zorluk yaşayabiliyorlar. Bu sorunun çözümü ise konusunda deneyimli bir internet danışmanlığı ekibiyle çalışmaktır. Kişi, kurum ve önde gelen markalara danışmanlık hizmeti veren Distile ekibi, tüm bu sorunlara 2010 yılından bu yana kalıcı çözümler üretmektedir. İnternetten kendinizi silmek ve arama motorlarında çıkmamak için deneyimli teknik ekibimizden siz de yardım alabilirsiniz.

Size zarar veren içeriklerin, hem arama motorlarından hem de internet sitelerinden kaldırılması için çalışmalar başlatan Distile Danışmanlık, uluslar arası hukuk ağı konusunda deneyimlidir. İnternet dünyasını 7 – 24 izleyen, raporlayan ve sizinle ilgili istenmeyen bilgilere anında müdahale eden ekibimizle kendinizi çok daha güvende hissedebilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir