Arama sonuçlarında korsan içerikler var!

Arama sonuçlarında korsan içerikler var!

Arama sonuçlarında korsan içerikler var!

İnternette yer alan korsan içerikler, bir emek hırsızlığı olduğu gibi, şahısların, kurum veya markaların itibarını zedeleyecek sorunlara dönüşebilirler. Korsan veya kopya içerikler, asıl sahiplerinin önlerinde maddi ve yasal bir problem olarak yaygınlaşmaya devam ediyor. İnternet ile ilgili ülkemizde ve dünyada yürütülen yasal çalışmalara rağmen, internette korsan engelleme sorunu istenilen boyuta gelememiş bir konu olarak önümüzde duruyor. Özellikle arama sonuçlarında çıkan korsan içerikleri engelleme ile ilgili mücadelelerde birçok kimse büyük sıkıntılar yaşıyor. İnternet arama motorlarında yer alan içerikleri kaldırmanın belirli kuralları var, ancak korsan yayın ve içerikler ile ilgili talepler her zaman karşılığını bulamayabiliyor. Google’dan korsan içerik kaldırma veya Yandex’ten korsan  içerik kaldırma gibi konularla ilgili olarak, profesyonel çözümler üretilmesi gerekiyor.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

Arama sonuçlarında korsan içerikler var!

Şahsınızın, şirket veya markanızın korsancılık mağduru olduğunu görüyorsanız, acele etmeli ve bu mağduriyeti giderecek uzman bir yardım almalısınız. Korsan içerikleri yayınlayan internet siteleriyle mücadele etmekle birlikte, arama sonuçlarından da korsan içeriklerin kaldırılması için, atılması gereken adımları atmalısınız. Size ait müzik eserleri, videolar, görseller, her türlü tasarım ürünleri, yazılım programları ve yazılı eserler telif haklarıyla korunan ve sizi yasal olarak hak sahibi yapan unsurlardır. Gündelik yaşamda olduğu gibi, internet üzerinde de kimi hak ve yetkileriniz bulunmaktadır. Zor bir mecra gibi görünen internet dünyasında korsan ile mücadele, tüm sıkıntılara rağmen, konusunda deneyimli bir ekip ile kolayca yürütülebilir. 2010 yılından bu güne kadar internette gözünüz, kulağınız olan Distile Danışmanlık ile çalışarak internetten ve arama motorlarından korsan içerik silme hizmetlerinden siz de yararlanabilirsiniz

İnternette korsan önleme üzerine yürüttüğümüz çalışmalarda, müşterilerimizin haklarının korunması için, uygulanması gereken yasal ve teknik çalışmaları özenle yürütüyoruz. Başarınızın ve kazancınızın en temel engellerinden biri olan korsan ile mücadele için doğru adresi tercih ederek, siz de şahsınızı, ürün veya markanızı koruyabilirsiniz. Sizden izinsiz yayınlanan içerikleri kaldırma başta olmak üzere, internette telif hakkı gibi konularda deneyimli ekibimiz, internette sizi bilişim suçlarına karşı koruyacaktır. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizi çekinmeden arayabilirsiniz.

+90 850 885 1012

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir