Arama sonuçlarında kriz yönetimi

Arama sonuçlarında kriz yönetimi

Arama sonuçlarında kriz yönetimi

İnternette yeni yeni yer bulmaya başlamış kavramlardan biri de arama sonuçlarında kriz yönetimidir. Marka değerini yükseltmek isteyenler, internet üzerinde kuruluş olarak güçlü bir şekilde yer almaya çalışanlar ve bireysel olarak itibarlarını korumak isteyenler, arama sonuçlarında daha etkili bir şekilde yer almalıdırlar. Arama sonuçları, kurumsal veya bireysel kimliğimizi internet üzerinde gösteren önemli verilerdir. Günümüzde internet kullanıcıları ulaşmak istedikleri bilgilerin büyük bir bölümüne internet üzerindeki arama motorları aracıyla ulaşırlar. Bu nedenle, internette arama sonuçlarını düzenleme ve etkin bir şekilde var olma süreçleri, dikkatle takip edilmeli, doğru bir algı yönetimi çalışması yapılmalıdır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

Arama sonuçlarında kriz yönetimi

İnternette algı yönetiminin önemli bir parçası olan, arama sonuçlarında kriz yönetimi, sizinle veya markanızla ilgili olumsuz sonuçların ortadan kaldırılması çalışmalarıdır. Kazancınızı ve itibarınızı doğrudan etkileyen arama sonuçlarında nasıl yer almanız gerektiğini şansa bırakmamalısınız. Arama sonuçlarında sizinle veya kuruluşunuzla ilgili verileri incelerken, bu konuyu iki adımda ele amamız gerektiğini bilmeliyiz. Bunlardan birincisi, arama sonuçlarında ilk sıralarda yer alma çalışmasıdır. Profesyonel bir destek alarak, arama sonuçlarında üstte yer alma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İnternet sitenizin cazibesini arttıracak çalışmaların yanında, sosyal medyada etkin bir şekilde yer alarak, hedef kitlenizle güçlü bir iletişim kurabilirsiniz.

Diğer adım ise, arama sonuçlarında itibar yönetimi sürecidir. Hakkınızda oluşan olumsuz haberleri internetten kaldırma, internette telif hakkını koruma veya internetten kötü yorumları kaldırma gibi çalışmalar bu süreç kapsamında yer alır. İnternet sitelerini takip edip, olumsuz içerikleri internet sitelerinden kaldırma işlemleriyle, arama sonuçlarında daha olumlu bir şekilde yer alabilirsiniz. Bununla birlikte, arama sonuçlarında kalan izleri temizleyerek, arama sonuçlarında çıkan bilgileri düzenleme gibi, çeşitli hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Distile Danışmanlık olarak, internet sitelerinde ve arama sonuçlarında, yukarıda bahsettiğimiz itibar koruma hizmetlerini, en hızlı ve kaliteli bir şekilde yerine getiriyoruz. Dünyanın önde gelen arama motoru Google arama sonuçları düzenleme ve diğer arama motorlarında içerik düzenleme hizmetlerinden uygun bir bütçe ayırarak faydalanabilirsiniz.

2010 yılından bu yana, müşterilerine kaliteli bir hizmet sunan Distile Danışmanlık ile, internette nasıl görünmek istediğinize kendini karar verin!

İrtibat İçin:

 +90 850 885 1012

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir