Arama sonuçlarında magazin haberlerinde görünüyorum!

Arama sonuçlarında magazin haberlerinde görünüyorum!

Arama sonuçlarında magazin haberlerinde görünüyorum!

Yazılı ve görsel medya üzerinde daima ilgi gören, geçmişten günümüze vazgeçilmez bir unsur olan magazin haberciliğinin renkli dünyası, kimimiz için her zaman eğlenceli ve olumlu sonuçlar doğurmuyor. Özellikle, internet üzerinde denetlenmesi zor olan magazin haberciliği bazen kendi şahsımıza veya sevdiğimiz insanlara zarar verebiliyor. Hatta, bu zararın boyutları üretilen bir marka değerinin veya şirketlerin zarar görmesine kadar uzanabiliyor. Bu nedenle, istenmeyen magazin haberlerinin internetten silinmesi, üzerinde dikkatle çalışılması gereken bir konu haline geliyor.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

Arama sonuçlarında magazin haberlerinde görünüyorum!İnternetten magazin haberi kaldırmak biraz karmaşık işlerden biri. Bunun nedenlerinden biri de, haberlerin çok hızlı bir şekilde yer alması ve bu tür içeriklerin kısa sürede birçok internet sitesine yayılması. Birçok haber alanında olduğu gibi, magazin haberleri de içerik kopyalama ile kolayca sosyal medya üzerinde yayınlanabiliyor. Yoğun ilgi gören sosyal ağlarda ise, birçok hesap sizin yazılı veya görsel haberinizi kısa sürede diğer kullanıcılar ile paylaşabiliyor. Bu tür haberlerle ilgilenenler ise, magazin içeriklerine en çok arama motorları üzerinden ulaşıyor. Bu nedenle arama motorlarından magazin haberi kaldırma işlemlerinin derhal uygulanması gerekiyor.

Olumsuz magazin haberlerinin dikkat edilmesi gereken taraflarından biri de, bu haberlerin çoğu zaman yasaları çiğneyebilmesi. Bu nedenle, internette magazin içeriği silme çalışması yapılırken sorunun teknik olarak olduğu gibi, yasal olarak da ele alınması gerekiyor.  Konunun bir diğer boyutu da, siz ne kadar mücadele ederseniz edin, hakkınızdaki magazin haberlerinin arama sonuçlarında yer almaya devam etmesidir. İnternet kullanıcıları genel itibariyle, internetteki haberlerin büyük bölümüne arama motorları ile ulaşıyor. Sonuçları size sıralayan bu arama motorları ile ilgili olarak teknik bir silme çalışması yapılması gerekiyor:

  • Google’dan magazin haberi silme
  • Yandex’ten magazin haberi silme
  • Bing’den magazin haberi silme
  • Yahoo’dan magazin haberi silme

Hakkımdaki magazin haberlerini kaldırmak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum, diyorsanız Distile Danışmanlık ekibiyle hemen iletişime geçebilirsiniz. Hakkınızda üretilen içerikleri internetten silmek için teknik ve yasal çalışma yapacak ekibimiz, sizleri internette koruyacak ve itibarınıza sahip çıkacaktır.

İrtibat İçin

+90 850 885 1012

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir