Arama Sonuçlarındaki Fotoğraflarım Nasıl Silinir

Arama Sonuçlarındaki Fotoğraflarım Nasıl Silinir

Arama Sonuçlarındaki Fotoğraflarım Nasıl Silinir?

Milenyum döneminde ilerlemeye başladığımız andan itibaren sürekli yeniliklerle gençlerimizde gelişmeye devam etmektedir. Özellikle de sosyal medyada gençlerin daha çok zaman harcayarak birçok paylaşımda bulunmaktadır. Ancak belli bir zamandan sonra eskiden yapılmış olan paylaşımların internet ortamından kalkmasını isteriz ancak yapılan paylaşım bize ait olan bir sitede ya da sayfada yapılmadığı için bunun imkansız olduğunu düşünürüz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Gel görün ki durum zannedildiği kadar vahim değildir. Çünkü google arama sonuçlarında fotoğrafları silme işlemi yapılabilmektedir. Bu işlemi nasıl yapacağınız hakkındaki bilgiler bu yazımızın devamında anlatılmaktadır.

Arama Sonuçlarındaki Fotoğraflarım Nasıl Silinirİnternet Ortamından Resim Kaldırma

Bir anlık düşünmeden yapılan bir işlemin yükü belki ömür boyu hayatınızı etkileyecek sonuçlar doğurabilir. İnternet ağında yayınlanan b,r resimde bu olumsuz etki yaratacak olan sonuçlardan biridir. Eski nişanlı ile eski sevgili ile sıradan bir arkadaş ile bir anda çekilen gereksiz bir resmi internet ortamında çok prim getirebilmektedir. Bu primlerin sizin şahsınıza olan dönüşü de tabiî ki olumsuz yönde olacaktır. Sizde bu sonuçtan kurtulmak için internet ortamında resim kaldırma yollarını aramaya başlayacaksınızdır.

Bu gibi durumlarda yapmanız gereken öncelikle arama motorlarındaki çıkan sizle ilgili sonuçları ortadan kaldırma talebinde bulunmanız olacaktır. Ancak bu çıkan resimlerin kaynağı sizin ya da eski partneriniz ise bu resimleri yayınladığınız sosyal medya aracından ya da telefonunuzdan da silmeniz gerekmektedir. Sildikten sonrada senkronizasyonu kapalı tutmalısınız.

Resimler Arama Sonuçlarında Silmez İse

Çok uğraştığınız ama bir türlü görünmesi istenmeyen resmileri internet ortamından kaldırma işlemini başaramadınız. Bunun sebebi sizin resimlerin yayınlandığı site yada sayfanın başkasına ait oluyor olmasıdır. bu durumda site sahibi ile iletişime geçmek ve uzlaşmak en doğru seçenek olacaktır. Ancak yinede ben bunlarla uğraşamam, gerekli bilgiye sahip değil diyorsanız işte tamda bu nokta da distile devreye girebilmektedir.

Sizin adınıza istenmeyen resimleri de arama motorlarında çıkan sonuçları da kaldırma ve silme konularındaki teknik bilgiye sahiptir. Ayrıca distile tüm gerekli iletişimleri sağlayacak kanuni konulardaki bilgileri bilmektedir. Yapılacak olan her türü teknolojik ve kaliteli donanımları da mevcuttur. Sizin istemediğiniz ve şahsınıza zarar verecek her türlü içerik ve resim, video kaynaklarını kaldırmak ve silmek için gidilebilecek en doğru adres distiledir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir