Arama Sonuçlarından Fotoğraf Kaldırma 

Arama Sonuçlarından Fotoğraf Kaldırma 

 

İnternet ortamına eklediğiniz ya da bir başka kuruluş tarafından eklenen resimlerin kısa süre zarfı içerisinde kalıcı bir şekilde online ortamlardan kaldırılması belki de size zor bir iş gibi gelebilir. Çünkü arama motorlarında birden farklı fotoğraf paylaşımları olabiliyor. Hatta kimi resimlerinde yasal çerçeveye hiçbir şekilde uygunluk sağlamadığı da bir gerçektir. Google ortamından artık istemediğiniz tüm görsellerinde en kısa zaman zarfı içerisinde başarıyla kaldırılmasını da sağlayabilirsiniz. Üstelik görseliniz her ne kadar arama motorlarından silinmiş olsa da kalıcı şekilde silinmediği müddetçe pek bir işe yaramaz. İşte tam da bu noktada görsellerin kalıcı şekilde ortadan kalkması için Distile çalışanları sorunsuz bir hizmet ortaya koyarak sizleri mutlu ediyor. Arama Sonuçlarından Fotoğraf Kaldırma artık sanıldığı kadar zor olmamakla birlikte en kısa süre zarfı içerisinde arama motorlarından hassas içerik ve ya resimlerin kaldırılma işlemi gerçekleşiyor.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

arama-sonuclarindan-fotograf-kaldirmaGörsellerin pek çoğu ait olmayan web sitelerinden geldiği için görsellerden rahatsızlık duyup doğal olarak kaldırılmasını da isteyebilirsiniz. Üstelik kimi zaman sizin için sakıncalı ve rahatsız edici olan bir başka web sitelerinde yer alan istenmeyen fotoğraflarında silinmesi işlemlerinde ilk aklınıza gelecek olan başarılı ekip olarak distile yer alıyor. Arama Sonuçlarından Fotoğrafı Silme talepleriniz en hızlı şekilde dikkate alınarak başarılı çözümlerle yerine getirilmektedir. Bu sayede fotoğraflar kalıcı bir şekilde kaldırılmasının ardından ise arama motorlarında arattığınız vakit tekrardan istemediğiniz resimlerle karşılaşma gibi bir sorunla da karşı karşıya kalmayacaksınız.

Dünyanın en çok kullanılan Google arama motorların da resimlerinizin çıkmasından rahatsız oluyor ve tamamen kaldırmak istiyorsanız hemen sizlerde zaman kaybı yapmadan Distile yetkili çalışanlarına ulaşabilmek için size özel belirtmiş olduğumuz iletişim numaralarımızı da tuşlamanız yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir