Arama Sonuçlarından Linkleri Kaldırtma

Arama Sonuçlarından Linkleri Kaldırtma

Arama sonuçlarından linkleri kaldırtma

Arzu edilmeyen sonuçlara erişimin arama motorları sayesinde kolaylıkla ulaşıldığı tartışmasız bir gerçek. Size ait izinsiz bir fotoğraf, sanal dolandırıcılık yoluyla elde edilen kredi kartı bilgileri, şirketinizi hedef alan karalayıcı bir haber, eserlerinizin izinsiz olarak yayınlanması veya toplumda küçük düşmenize neden olan bir video, hiç arzu edilmeyen içeriklerden sadece bir kısmı. Günümüz internet dünyasının temel sorunlarından biri olan negatif içeriklerin sanal ortamda dolaşması ve bu içeriklere, Google, Yandex veya Bing gibi arama motorlarından kolayca ulaşılması kişileri çaresiz bırakan durumlardan biri.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Arama sonuçları konusunda yanlış bilinen bir gerçek olduğunu hatırlatarak konuyu aydınlatmak istiyoruz. Arama motorları sizin istemediğiniz bilgilerin yer aldığı bir ortam değildir. Maalesef çoğu internet kullanıcısı kendisiyle ilgili istenmeyen bilgilerle internette karşılaştığında, bu bilgilerin arama motorlarından silinmesi gerektiğini düşünür. Google, Bing veya Yandex gibi arama motorları yalnızca içeriklerin bulunduğu adresleri, yani linkleri sıralayan bir araç olmaktan öte bir şey değildir. Bundan dolayı, aramalarda başkaları tarafından görüntülenen olumsuz bilgilerin arama motorlarından kaldırılması tek başına yeterli gelecek bir girişim olmayabilir.

 

 

Arama Sonuçlarından Linkleri Kaldırtma
.

Sizi hedef alan, maddi zarara veya manevi olumsuzluğa iten her türlü içeriğin arama sonuçlarından silinmesi çalışmalarının yanında, o içerikleri barındıran internet adreslerinden de incelenmesi ve bilgilerin linklerden temizlenmesi gerekir. Hukuk yolları ve teknik incelemeyle sizi hedef alan yahut size ait içeriklerin internet sitelerinden silinmesi atılacak başlıca adımlardan biridir. Bu çalışmalar sizin sanal dünyadaki itibarınızı koruma adına önemli bir girişimdir. Eğer hukuki ve teknik çalışmalarla bilgilerle mücadele etmek yeterli sonucu vermiyorsa, o zaman içerikleri yayınlayan linkleri arama motorlarından kaldırma çalışması kaçınılmaz olacaktır.

Arama motorlarından URL kaldırma konusunda deneyimli Distile ekibi, her an sanal alemde yanınızda olacaktır. Yaşadığınız içerik sorunlarına hızlı bir şekilde çözüm üreten ve rahat bir nefes almanızı sağlayan Distile Danışmanlık ile internetten adres kaldırma ve bilgileri silme şansı bulabilirsiniz. İstemediğiniz paylaşımların arama motorlarından silinmesi ve ilgili sitelerin kaldırılması için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir