Arama sonuçlarından video silme

Arama sonuçlarından video silme

Arama sonuçlarından video silme

Son yıllarda gelişen internet teknolojisi ve artan sosyal paylaşım platformları sayesinde, milyonlarca internet kullanıcısı aynı zamanda bu ortamı aktif olarak kullanmaya başlamış, saniyeler içinde kendi içeriklerini paylaşma imkanına kavuşmuştur. Dünyanın önde gelen video paylaşım sitelerinde kolaylıkla içerik yayınlayan kullanıcıların, bu içerikleri çoğunlukla özgürce paylaşım yapabildiğini biliyoruz. YouTube, Dailymotion, Google video ve Yandex görseller gibi ortamlarda kolayca yayınlanabilen bu videolar, bazen kişilik haklarına zarar verebilir, markaları itibarsızlaştırabilir ve birer suç unsuruna dönüşebilir. Bu durumda karşımıza video içeriklerinin internetten kaldırılması konusu çıkmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

 

Arama sonuçlarından video silmeİçerdiği görüntü ve seslerden maddi veya manevi zarar görebildiğimiz bu videolara en kolay erişim yolu arama motorlarıdır. Aradığımız bilgilere ulaşırken kullandığımız kelimelere göre istatistiksel sonuçlar sunan arama motorları karşımıza yazılı, sesli ve görsel pek çok içerik getirmektedir. Dolayısıyla arama motorları internet kullanıcılarının içeriklere en kolay erişim yoludur ve içeriklerle mücadele öncelikle bu noktadan başlamalıdır. Dünyanın önde gelen arama motorları olan Google’dan video silme veya Yandex’ten video silme işlemleri için hukuki ve teknik bazı girişimlerde bulunmamız gerekir.

Aramalardan video kaldırılması, kişiliğinize, çevrenize, topluma veya markanıza birer saldırı niteliğinde olan videoların internetten tamamen silinmesi anlamına gelmeyecektir. Çünkü arama motorları bu tür videoların yayınlandığı internet sitelerinde yer alan bilgileri karşımıza çıkarmaktadır. Belirli bir noktaya kadar Google destek veya Yandex destek hizmetleri sayesinde videolar gizlenebilir. Ancak videolarınızın tekrar yayınlanması ihtimali her zaman vardır. Bundan dolayı çalışmalar, arama sonuçlarından video silme ve internet sitelerinden video silme işlemlerini kapsamalıdır.

Arama sonuçlarından video kaldırma taleplerinize yanıt veren Distile Danışmanlık, aynı zamanda içeriklerinizi ısrarla yayınlamaya devam eden internet sitelerinden video kaldırma ihtiyaçlarında sizin yanınızda olacaktır. İnternet dünyasında hızlı çözümler üretmek için 2010 yılından bu yana çalışan ve öncü hizmetleriyle internet kullanıcılarının imdadına yetişen Distile Danışmanlık ile video silme işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir