Arama sonuçlarını internetten silme ve temizleme

Arama sonuçlarını internetten silme ve temizleme

Arama sonuçlarını internetten silme ve temizleme

İnternette, aradığımız içeriklere kolayca ulaşmanın en kolay yolu olarak, arama motoru hizmetlerinden yararlandığımız bir gerçek. Dünyanın önde gelen arama motor hizmetleri olan Google, Yandex veya Bing üzerinden, milyonlarca kullanıcı, aradıkları bilgilere kolayca ulaşıyor. Doğrudan URL adresi ile internet sitelerine girmekten daha  fazla tercih edildiği bilinen arama motorları milyonlarca bilgiyi saniyeler içerisinde bizlere sıralıyor. Günümüzün faydalı bir aracı olan arama motorları, bazen istenmeyen bilgilerin ortaya çıkmasına, itibar zedeleyici içeriklerin kolayca yayılmasına neden olabiliyor. Peki, arama sonuçlarından içerik silme ve bununla birlikte, internetten içerik silme mümkün müdür?

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

Arama sonuçlarını internetten silme ve temizlemeŞahsi bilgilerimizin internete yayınlanması veya kurumumuza, markamıza zarar verecek içeriklerin internette kolayca ulaşılır olabilmesi mümkün. Kasıtlı olarak veya çeşitli nedenlerden dolayı internette yayılan bilgiler, artık görüntülenmesini istemediğimiz eski haber ya da görüntüler, internette kolaylıkla ulaşılabilir olmaya devam edebilir. Arama motorları, bu bilgileri ve bilgilerin yer aldığı internet sitelerini diğer kullanıcılar için, aramalar sonucu sıralayabilir. Çoğu internet kullanıcısı böyle bir durumdan ne yapılması gerektiğini bilmemektedir. Yasal ve teknik adımların atılması için, bu alanda çalışan danışma hizmetlerinden yararlanılabilmektedir. Böylece, Google’dan içerik silme gibi arama motorlarının barındırdığı, itibarımızı rencide eden içeriklerle mücadele edilebilir.

Google, Bing veya Yandex’ten bilgi silme hizmetlerinden yararlanarak, silinmesi istediğiniz görsel veya yazılı içerikleri internetten kaldırmak artık çok daha kolay bir hale geldi. Ülkemizde, önemli bir yenilik olan, online itibar çalışmalarını kullanıcılarıyla buluşturan Distile Online ekibi, internetten görüntü kaldırma, internetten haber kaldırma veya arama sonuçlarını kaldırma gibi çeşitli işlemleri sizin için yerine getirmektedir. Yukarıda bahsettiğimiz, bilgiye kolayca ulaşmanın adresleri olan arama motorlarından, arama sonucu silme hizmetlerinden, siz de kolayca yararlanabilirsiniz. Ekibimiz, size ait verileri takip etme, raporlama ve gerektiğinde müdahale etme hizmetleri sunmaktadır. Yurtiçi veya yurtdışı internet sitelerinden içerik kaldırma girişiminde bulunan Distile ekibi, aynı zamanda yasal işlemleri sizin için biran önce başlatacaktır.

Google arama sonuçlarını silme

Yandex arama sonuçlarını silme

Bing arama sonuçlarını silme

Arama motorlarından haber kaldırma

Arama motorlarından video kaldırma

Arama motorlarından resim kaldırma

Tüm bu hizmetlerimiz ile ilgili olarak detaylı bilgi almak için, çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

+90 850 885 10 12

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir