Aramalardan resmimi nasıl sildiririm

Aramalardan resmimi nasıl sildiririm

Aramalardan resmimi nasıl sildiririm?

Haksız yere kullanılan ve başımızın ağrımasına neden olan kişisel resimlerimizin internette yayınlanması güncel sorunlardan biridir. “İnternetten ve aramalardan resim nasıl kaldırılır?”, diye merak eden birçok internet kullanıcısı bu konularda sıkıntılar yaşamakta ve sorunları çözümsüz kalmaktadır. İnternette resimlerimiz dolaştığında buna karşı ne yapılacağının bilinmemesi, bu sorunların sıkça yaşanmasındaki en büyük etkendir. İnternet kullanıcılarını korumak için bilişim suçları birimleri kurulmuş, internet yasaları daha güçlü hale getirilmiştir. Buna rağmen, internette haksız yere yaşanan içerik yayınlama sorunu devamlılığını sürdürmektedir. İzinsiz yayınlanan resimlerin aramalardan silinmesi ve resimleri yayınlayan internet sitelerinden temizlenmesi birçok teknik ve hukuki girişimle mümkün hale gelecektir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

Aramalardan resmimi nasıl sildiririm

İnternette haksız yere kullanılan resimlerin kaldırılması tek bir internet platformuyla ilgili bir konu değildir. Özel yaşamı ihlal eden, kişisel haklarımıza zarar veren bu tür içerikleri birden fazla ortamda ve özellikle arama motorlarında rastlayabiliriz. Kapsamlı bir incelemeyle resimlerinizin tamamen kaldırılması için teknik çalışmalar yürütecek, yasal mevzuata halim bir danışmanlık hizmeti almanız gerekebilir. Yaptığınız girişimler sonuçsuz kalıyorsa, resimleriniz birden fazla ortamda tekrar ortaya çıkıyorsa, Distile Danışmanlık ekibinin sunduğu kapsamlı içerik kaldırma hizmetlerinden siz de yararlanabilirsiniz.

İnternetteki resimlerin silinmesi için hem arama motorlarına müracaat edecek, hem internet sitelerini takibe alacak olan Distile Danışmanlık, uluslar arası hukuk ağı konusunda deneyimli bir kuruluştur. Yüzlerce haber sitesiyle çalışan Distile ekibi, gerekli görüldüğünde resimlerin haber sitelerinden kaldırılması konusunda da etkin bir çalışma yapacaktır. İnternet ortamını 7 – 24 takip eden, resimlerinizin konumunu belirleyen ve buna uygun bir içerik kaldırma stratejisi oluşturan Distile ekibiyle kısa sürede sonuç alabilirsiniz. Ekibimiz yaptığı tüm çalışmalarla ilgili sizleri bilgilendirecektir. Resimlerin aramalardan kalıcı olarak kaldırılmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Resimlerin aramalardan kaldırılması

Resimlerin internet sitelerinden kaldırılması

Resimlerin haber sitelerinden kaldırılması

Resimlerin sosyal medyadan kaldırılması

Resimlerin sahte hesaplardan kaldırılması

 

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

 

 

 

Aramalardan resmimi nasıl sildiririm” te bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir