Asılsız Haber ve Fotoğrafları İnternetten Kaldıralım

Asılsız Haber ve Fotoğrafları İnternetten Kaldıralım

Asılsız Haber ve Fotoğrafları İnternetten Kaldıralım

İnternet hayatımızın değişmez bir parçası haline geldi. İnsanlar yaşantılarına dair her şeyi internet üzerinden yapıyorlar. Hayatın akışını internet üzerinden takip ediyorlar. Artık internete girmeyen hiçbir birey kalmadı. Okul öncesi dönemden başlayarak hayatlarının son zamanlarına kadar herkes internet ile yaşantılarını sürdürmektedir. Tüm dünyayı küçük bir köy haline getiren internet sayesinde istenilen her şeye birkaç adımda ulaşılabilmektedir. Eski zamanlarda evlerde bilgiye ulaşmak için cilt cilt ansiklopediler bulunurdu. Bir kişinin entelektüellik boyutu evinde ki kitap sayısı ile ölçülürdü. İnternet sayesinde her türlü ansiklopedik bilgi sanal ortamda depolanıp birkaç tuş ile kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

 

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Dünya Global Bir Köy Haline Geldi

Çok yaygın olarak kullanılan internet faydalı kullanıldığı takdirde kişiye oldukça katkı sağlamaktadır. Bilgi güçtür prensibinden yola çıkarak internetin akılcı kullanımı sayesinde oldukça güç kazanılabilmektedir. Bu kadar yaygın olarak kullanılan bir teknolojinin de zararları bulunmaktadır. Her türlü doğru ya da yanlış bilginin bulunduğu bir ortamda hangi bilginin doğru hangi bilginin yanlış olduğu tam olarak tespit edilememektedir. Bilinçli bir şekilde hareket eden bireyler, duydukları bir bilgiyi öncelikli olarak birkaç farklı kanaldan teyit yoluna gitmektedir. İnternet kanuni olarak maalesef çok boşlukları olan bir yenilik. Bu ortamda yapılan ya da yazılan hiçbir şey sorgulanmıyor ya da yapılan hiçbir şeyin ispata ihtiyacı yok. Bu durum birçok mağduriyeti beraberinde getirmektedir.

Asılsız Haber ve Fotoğrafları İnternetten Kaldıralım

Paylaşımlara Dikkat

İnsanlar internetten birçok bilgiye ulaşabildiği gibi birçok bilgisini de paylaşmaktadır. Sosyal medya ortamlarında paylaşılan her türlü bireysel bilgi ve fotoğraf sürekli kayıt altına alınmaktadır. İnternette paylaşılan hiçbir bilgi ya da fotoğraf kesinlikle kaybolmaz. Sürekli kayıt özelliği olan internet sayesinde yıllar önce yazdığınız herhangi bir yazı ya da paylaştığınız herhangi bir fotoğraf yıllar sonra karşınıza farklı bir şekilde çıkabilmektedir. İnternet ortamında çıkan asılsız haber ya da fotoğraflara maruz kalmamak için öncelikli olarak yazdığımız ya da paylaştığımız her şeye çok dikkat etmeliyiz. Düşmanlıkların ve birbirini çekememenin bu kadar yaygınlaştığı bir dünyada internet sayesinde kötülükler daha büyük boyutlarda yapılabilmektedir. Eğer bir kişinin itibari ile oynamak istiyorsanız asılsız haber ya da fotoğraflar kullanılarak çok kolay bir şekilde bu gerçekleştirilebilir. Bu tarz durumlarla karşılaşmamak için internete bağlı bütün cihazlarınızı çok dikkatli kullanmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir