Asılsız Haberleri İnternetten Kaldırtmak

Asılsız Haberleri İnternetten Kaldırtmak

ASILSIZ HABERLERİ İNTERNETTEN KALDIRMAK

Artık yaşamımızın ayrılmaz bir parçası olan internet dünyası, haberleri de takip etmek için sıkça kullandığımız bir ortam halini almıştır. İnternet haberciliğini diğer medya araçlarından ayıran özellikse, haber içeriklerini yayınlarken denetim veya otokontrol mekanizmasının yeterli seviyede olmamasıdır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İnternette yayınlanan bir resim, bir yorum veya söylenti bile kısa sürede haber olarak algılanabilir ve sosyal medyanın gündemine oluşabilir. Bazı haber içerikleri, kasıtlı ya da kasıtsız olarak kişi veya kurumların itibarını lekeleyebilir. Mağduriyet yaşayan kişi veya kurumlar, yalan, iftira, teşhir veya asılsız haberleri internetten kaldırmak için bir çözüm arayışına girebilir.

Asılsız Haberleri İnternetten Kaldırtmakİnternetten haber kaldırtmak için spesifik bazı çalışmaların yapılması gereklidir. Özellikle asılsız haberleri internetten sildirmek için hızlı bir şekilde hareket edilmesi ve bu haberler geniş kitlelere ulaşmadan, sistematik olarak temizlenmesi için girişimlerde bulunulması son derece önemlidir. Başınızı ağrıtan, toplum nezdinde itibarınıza gölge düşürerek, maddi veya manevi kayıplara neden olan bir haberin sanal dünyadan silinmesi işlemi ancak distilasyon çalışmasıyla mümkündür.

İnternette yapılan yayınların düzenlenmesi için hazırlanan 5651 sayılı kanun çerçevesinde, bireysel veya kurumsal olarak içeriğin engellenmesi adına girişimlerde bulunma hakkınız olduğunu unutmalalısınız. Ancak aldığınız sonuçlar size yeterli gelmiyor ve üretilen haberlerin kalıcı olarak silinmesini istiyorsanız, hukuk yolları dâhil, tüm girişimleri sizin için yerine getirecek olan Distile ekibinden destek alabilirsiniz.

Ekibimiz, size zarar veren asılsız haberleri sosyal medyadan silmek veya internet sitelerinden temizlemek için hukuki ve teknik girişimlerde bulunacaktır. Gizlilik çerçevesinde yürüttüğümüz işlemlerimiz, asılsız haberlerin arama sonuçlarından kaldırılması gibi birçok hizmeti kapsamaktadır. Google, Yandex veya Bing gibi arama motorlarından bilgilerin silinmesi için ekibimiz, uluslar arası hukuk bağlantılarını kullanacaktır.

Distile Danışmanlık, 2010 yılından bu yana internetten istenmeyen içeriklerin silinmesi çalışmalarını yürütmektedir. Haberlerin, videoların, resimlerin kaynaklarından silinmesini sağlayan kuruluşumuz, aynı zamanda zarar gören itibarınızı güçlendirecek online algı yöntemi çalışmalarını yerine getirecektir. Haberleri internetten kaldırtma başta olmak üzere, tüm veri silme ve pozitif itibar oluşturma çalışmalarımızdan yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

+90 850 885 1012

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir