Bilişim Hukuku Uzmanları ile Güçlü Bir Ekip: Distile’nin İnternet ve Sosyal Medya İçeriklerini Kaldırma Hizmeti

Bilişim Hukuku Uzmanları ile Güçlü Bir Ekip: Distile’nin İnternet ve Sosyal Medya İçeriklerini Kaldırma Hizmeti

Markaların ve bireylerin dijital görünürlüğü hem geniş kitlelere ulaşmak hem de bu kitleleri potansiyel müşteri ve takipçilere dönüştürmek açısından son derece önemli. Ne yazık ki günümüz bilişim dünyasında yalnızca var olmak yeterli değil. Aynı zamanda arama motorlarında görünürlüğe ve online basın ilişkileri sayesinde pozitif bir algı yaratmaya da ihtiyaç var. Bu çalışmaların en önemli parçalarından biri de şüphesiz olumsuz içeriklerin kaldırılması. Bu konuda bilişim hukuku alanında uzman güçlü bir ekiple çalışan Distile i̇nternet ve sosyal medya içeriklerinin kaldırılması konusunda etkili çözümler sunuyor.

İnternet ve Sosyal Medya İçeriklerini Kaldırmak Neden Önemli?

İnternet kullanıcıları herhangi bir konu, marka ya da birey hakkında bilgi almak istediklerinde ilk başvurdukları kaynak arama motorları ve sosyal medya platformları. Bu platformlar üzerinde aranılan konu hakkında hem olumlu, hem olumsuz hem de tarafsız olarak ulaşılabilecek çok sayıda bilgi ve haber var. Bu bilgi ve haberlerden olumsuz olanların öne çıkması beraberinde pek çok sorunu getiriyor. Örneğin bir marka hakkında yapılan bir araştırma sonucunda eğer olumsuz haberler ve sosyal medya gönderileri ile karşılaşılıyorsa, bu durum söz konusu markaya olan güveni ciddi anlamda zedeliyor. Bu da potansiyel müşterilerin kaybedilmesi ve mevcut rekabet koşullarında geriye düşmek anlamına geliyor. Bu durum yalnızca markalar için değil aynı zamanda bireyler için de geçerli. Bu yüzden markaların ve bireylerin yalnızca online algı yönetimi çalışmalarına değil, olumsuz içeriklerin kaldırılması ile online itibar yönetimi çalışmalarına da ağırlık vermesi gerekiyor. 

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İnternet ve Sosyal Medya İçeriklerini Kaldırmak İçin Distile’nin Sunduğu Çözümler

Distile online algı yönetimi, kurumsal itibar yönetimi, içerik kaldırma hizmetleri ve daha pek çok konuda güçlü, geniş ve alanında uzman bir ekiple birlikte çalışır. Distile’nin ekipleri tarafından gerçekleştirilen teknik analiz ile arama motorları ve sosyal medya platformları da dahil olmak üzere internetteki tüm olumsuz içerikler tespit edilir. Tespit edilen içerikler kaynaklarından kalıcı olarak kaldırılır ve bir daha geri gelmeyecekleri garanti edilir. Eğer içerik kaldırma hizmetleri kapsamında hukuki süreçlerin başlaması gereken durumlar olursa, Distile uluslararası alanda da yetkin şekilde çalışan bilişim hukuku uzmanlarını sürece dahil eder. Nitekim Distile’nin ABD ve Avrupa’da bulunan partnerleri ve birlikte çalıştığı bilişim hukuku uzmanları süreci etkili bir şekilde yöneterek müşteri taleplerine olabilecek en iyi şekilde karşılık verir. 

Distile’nin sunmuş olduğu çözümler yalnızca olumsuz içeriklerin i̇nternet ortamından kaldırılması ile sınırlı değildir. Distile ekipleri tarafından yönetilen, 7/24 takip ve izlemeye imkan tanıyan monitör hizmeti bütün bir interneti tarar. Bu tarama sayesinde hem kaldırılan içeriklerin yeniden yayınlanmadığından emin olunur hem de yayınlanan yeni içeriklerin tespit edilmesi sağlanır. Tespit edilen içeriklere anlık olarak müdahale edilerek bu içeriklerin i̇nternet ortamından kaldırılması ve böylece markaların ve bireylerin muhtemel zararlardan minimum şekilde etkilenmeleri sağlanmış olur. 

Neden Distile ile Çalışmalısınız?

Alanında 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan Distile online basın ilişkilerinden SEO çalışmalarına, algı ve itibar yönetiminden gündem oluşturma çalışmalarına kadar çok geniş bir alanda, alanında uzman ve deneyimli bir ekiple birlikte profesyonel olarak hizmet verir. Ulusal ve uluslararası partnerleri sayesinde tüm çalışmaları etkili ve müşteri taleplerine yönelik şekilde gerçekleştirir. Eğer siz de Distile ile çalışarak içerik kaldırma konusunda uzman bir ekipten destek almak isterseniz, hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir