Bir sonucu ya da siteyi engelletme

Bir sonucu ya da siteyi engelletme

Bir sonucu ya da siteyi engelletme

İnternetin var olduğu ilk zamanlardan beri gündemde olan temel konulardan biri olumsuz içerikler ve kötü niyetli internet siteleridir. İnternet, sosyal hayatımızı ve ticari girişimleri kolaylaştıran, bilgiye, eğlenceye ve haberlere kısa sürede ulaşmayı sağlayan zengin bir dünyadır. Teknolojinin bize sunduğu bu araç, kimileri için karalamaların, kötü niyetli içeriklerin, itibarsızlaştırma çalışmalarının ve çeşitli ihlallerin merkezi haline gelebilir. İtibarımızı yerle bir etmeyi hedefleyen internet siteleri ve bu sitelerin yayınladığı içerikleri ile ilgili ne yapabiliriz? Bu önemli soru, internet var oldukça sorulmaya devam edecektir. Neyse ki internetteki haklarımızı koruyacak yasal düzenlemeler ve bilişim suçlarıyla mücadele birimleri kurulmakta, internet kullanıcılarının kendisini güvende hissedeceği girişimlerde bulunulmaktadır. İnternetten sonuç silme veya bir internet sitesini engelletme eskiye nazaran çok daha kolay bir hale gelmiştir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

 

Bir sonucu ya da siteyi engelletmeBilişim suçlarıyla mücadele ve internetle ilgili düzenlemeler son yıllarda büyük bir ivme kazansa da bazı kullanıcılar, kendilerine zararlı içeriklerin kaldırılmasında zorluk yaşamaya devam etmektedir. Bu sorunun birçok nedeni olabilir. Kaldırılmak istenen içerik yeterli gerekçeyle ispatlanamıyor olmayabilir, engellenmek istenen internet sitesi yurtdışı kaynaklı olabilir ve çeşitli DNS yöntemleri kullanılarak kullanıcıların o siteye erişimi devam edebilir. Bazı içerikler telif haklarıyla ilgili olabilir ve kullanıcı eser sahibi olduğunu ispatta zorluk yaşıyor olabilir. Bazı karalayıcı içerikler haber alma özgürlüğü kapsamında değerlendiriliyor olabilir ve içeriğin kaldırılmasında gerekli adımlar atılmıyor olabilir. İçeriğin engellenmesi ve gerektiğinde internet sitesinin kapatılması konusunda bu tür engellerle karşılaşıyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey doğru bir distilasyon hizmetidir.

Distilasyon Hizmetleriyle Site Engelleme veya Sonuç Engelleme

İnternette yayınlanan ve itibarınızı lekeleyen her türlü içerik distilasyon hizmetlerinin konusudur. Karalama haberleri, izinsiz kullanılan videolar, çalınan fotoğraflar, korsan yayınlar, sahte hesaplar, gizli görüntüler, olumsuz yorumlar ve daha birçok içerik distilasyon çalışmalarıyla internetten temizlenebilir. Kısaca distilasyon hizmeti, olumsuz içeriklerin olumlu olanlarla değiştirilmesi ve gerektiğinde içeriklerin, web sitelerinin engellenmesidir. Prestijinize zarar veren internet sitelerinin ve arama sonuçlarının kısa sürede engellenmesini istiyorsanız Distile Danışmanlık ekibinden destek isteyebilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir