Birkaç Aşamada İnternetten Haber Kaldırtma

Birkaç Aşamada İnternetten Haber Kaldırtma

Birkaç aşamada internetten haber kaldırtma

İnternet haberciliği nedeniyle üretilen tüm haberler hızlı bir şekilde yaratır ve internet takipçileri üzerinde büyük etki yaratır. Günümüzde internette birçok haber sitesi bulunuyor. Haberlerin sadece haber sitelerinden değil, sosyal medya araçları üzerinden de paylaşılıp takip edildiği de bir gerçek.  Bilindiği gibi artık haberleri daha çok internet üzerinden takip ediyoruz. Akıllı telefon ve tabletlerin yaygınlaşmasıyla istediğimiz anda ülkemizin ve dünyanın gündemine bir tuşla erişebiliyoruz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Yoğun haber trafiği içerisinde bazı haberler ise şahsınızı, kurumunuzu veya markanızı rencide edecek içeriklere sahip olabilir. Olumsuz veya karalayıcı haberler ve özel hayatı ilgilendiren haberlerin dışında, telif haklarınızı ihlal eden haberler de kısa sürede internet ortamında yayılabilir. Peki, internetten haber kaldırtmak mümkün mü? Bu yazımızda internetten haber silme çalışmalarımızı aşama aşama ele almak istiyoruz.

 

 

  1. Birkaç Aşamada İnternetten Haber Kaldırtma
  2. Aramalardan Haber Kaldırma

Haberlere ulaşmanın kolay yollarından biri günümüzün yaygın kullanılan internet araçlarından biri olan arama motorlarıdır. Hakkınızda üretilmiş negatif haberleri aramalardan silmek için Google, Yandex gibi platformlar incelenir ve bu ortamlar teknik takibe alınır. Uluslar arası hukuk çalışmalarıyla arama sonuçlarından haberlerin silinmesi sağlanır.

  1. Görüntü İçeriklerini İnternetten Silme

Haberlerin ve haber içerikleri içindeki görüntülerin daha sonra size zarar vermemesi için görselleri internetten silme çalışmaları devreye sokulur. Her türlü fotoğraf, video ve resim tarafımızca sanal dünyada incelemeye alınıp, kaynaklarından kaldırılır.

  1. Haber Sitelerinden İçerik Kaldırma

Distile Danışmanlık olarak birçok internet sitesi ile çalışmaktayız. Haberlerin etkin bir şekilde temizlenmesi için danışmanlık kuruluşumuzun bu ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

  1. İnternet Sitelerinden Haberleri Silme

Arama motorlarından olduğu gibi, bu arama motorlarının sıraladığı URL adreslerinden haberlerin kaldırılması için teknik ve hukuki çalışmalar yapılır.

  1. Analiz ve Raporlama

Müşterilerimizle gizlilik anlaşması doğrultusunda çalışır, onların gizliliğini korumaya büyük özen gösteririz. Bunun yanında yaptığımız her türlü içerik silme çalışması ile ilgili müşterilerimizi bilgilendirir, onlara detaylı raporlar sunarız. Kuruluşumuz sizin onay vermediğiniz hiçbir adımı atmayacaktır.

 

Sorularınız ve Önerileriniz İçin:

+90 850 885 10 12

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir