Blog Sayfasından Haber Kaldırtma

Blog Sayfasından Haber Kaldırtma

Blog Sayfasından Haber Kaldırtma

Bazı zamanlar ummadığımız blog sayfalarından karşımıza çıkan blog sayfası haberleri arasında kendi haberinizi de görebilirsiniz. İşte o anda ne yapacağınız konusunda kararsız kalırsınız. Halbuki 5651 sayılı kanun gereğinde kişisel hakları zedeleyen ve hatta intihara yönlendiren haber paylaşmak ve yayınlamak yasaktır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Bu nedenle blog sayfasında haber kaldırma talebinde bulunabilirsiniz. Aksi bir durum ile karşılaşacak olduğunuzda hukuki haklarınızı kullanarak blog sayfasında o istenmeyen haberi kaldırtabilirsiniz. Hukuki yollara başvuru yapıldığı zaman hiçbir blog sayfası sahibi sizin haberini kaldırmamak gibi davranışta bulunamaz.

Blog Sayfasından Haber KaldırtmaBlog Sayfası Haberi Nasıl Kaldırtılır?

Size ait olan bir haber ile karşılaştığınızda ve o haberin yayından kaldırtılmasını istediğinizde ilk önce blog sayfasının yöneticisi ile iletişim kurarak haberinizin kaldırılmamsını talep etmelisiniz. Site yöneticisi isteğinizi kabul ederse ilk önce kendi veri tabanından size ait olan haberi kaldıracaktır. Sonrasında birkaç gün içerisinde google database veri tabanından da haberiniz silinecektir. Arama motorlarında sadece arananları ekrana getiren bir mantık ile çalışmaktadır. Bu nedenle haberin içeriği ile yükümlü değildir.

Veri tabanından ve google database’den silinen haberler silindiği zaman arama motorunda artık kaşınıza çıkmayacaktır. Ancak site yönetici sadece iletişim kurup talebinizi sözlü olarak ya da gayri resmi yazışma ile yaptığınızda kabul etmeyebilir. Bu durumda site yöneticisine noterden tasdikli, resmi yazı ile müracaat etmeniz gerekecektir. Resmi bildirgeyi alan yönetici hemen isteğinizi yerine getirecek ve blog sayfasında istenmeyen haberi kaldırma işlemini gerçekleştirecektir.

Distile İle Blog Sitesinden Haber Kaldırma

Bazen bilim sorunları ile uğraşmak çok yorucu ve ya zaman alan bir sürç olabilmektedir. Bu durumda mağdur olan kişi haklı davasında vazgeçme durumu ile karşı karşıya kalmaktadır. İşte tam da bu gibi bilim sorunlarınızı çözen distile danışmanlık verdiği birçok hizmet ile her türlü sorunlarınızı çözerek size olumlu sonucu iletmektedir.

Bu nedenle distile ile blog haberi kaldırma her zaman çözüme ulaşmaktadır. Çünkü uzun yıllardır birçok bilişim sorunlarını çözerek tecrübe kazanmış olan ekip ile her zaman hızlı hizmet, teknik cihazlar ve sürekli güncellenen hukuki bilgilerle müşteri memnuniyeti esas alınmakatdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir