Blog Sitelerinde İçerik Kaldırmada Distilasyon Hizmeti İle Tanışın

Blog Sitelerinde İçerik Kaldırmada Distilasyon Hizmeti İle Tanışın

BLOG SİTELERİNDE İÇERİK KALDIRMADA DİSTİLASYON HİZMETİ İLE TANIŞIN

WordPress ve Blogspot içerikleri bakımından birbirine çok yakın, blog  internet sitesi temelli platformlar olarak bilinmektedir. Dünyada hatırı sayılır  sayıda internet kullanıcısının tercih ettiği bu platformlar üzerinde çok çeşitli içerik paylaşımları yapılmaktadır.  Blog siteleri internet üzerinde kişilerin fikirlerini, düşüncelerini veya deneyimlerini paylaştığı platformlardır ve genellikle kullanıcılar paylaştıkları içeriklerde özgürdürler. Kişiler WordPress veya Blogspot temalarını kullanarak bir internet sitesi görünümüne sahip, hazır tasarımlarla diledikleri içerikleri okuyucularıyla paylaşabilirler. Bazıları bu tür blog içerikleri ile geniş kitlelere ulaşarak reklam geliri elde edebilmektedir. Blog siteleri genellikle kolayca kayıt olunabilen ve hemen yayına hazır hale geçebilen özelliklere sahiptir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Blog Sitelerinden İçerik Kaldırma

 

 

blogspot-yazi-silme

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile günümüzde binlerce kullanıcı bu tür içerik yayınlama sitelerinden içerik paylaşmaya başlamıştır. İçerikleri kolayca yayınlayabilmenin artıları olduğu kadar eksilerinin de olduğunu unutmamak gerekir. Eğer WordPress veya Blogspot gibi platformlarda sizin şahsınıza, markanıza kurumunuza veya topluma yönelik zararlı içerikler tesit ederseniz bunların kaldırılması için yasal bir mücadeleye girebilirsiniz. Size bu konuda yardımcı olacak danışmanlık şirketlerinin sunduğu internetten içerik kaldırma hizmetleri kısaca “distilasyon” olarak bilinmektedir. Bu çalışmalar sizin internet üzerindeki güçlü itibarınızı korumayı hedefler.

Online İtibar Yönetimi

Distilasyon hizmeti WordPress site kaldırma veya Blogspot site kaldırma işlemleri ile sınırlı değildir. Distilasyon çalışmalarının amacı internet üzerinde itibarınızı zedeleyecek her türlü içerik ile mücadele etmektir. Buna sahte hesapların kapatılması, hakkınızdaki haberlerin kaldırılması gibi çalışmalar dahildir. Sosyal medya üzerinden, örneğin, Twitter’dan içerik kaldırma gibi hizmetler sizin kitlenizle daha olumlu iletişim halinde olmanız için mutlaka gereklidir.

Dijital PR ve Yeni Nesil İletişim

İnternetten sizi zan altında bırakan, karalayan ve itibarsızlaştıran içeriklerin temizlenmesi hizmetini veren Distile Danışmanlık aynı zamanda daha olumlu bir algı yaratmanız için çeşitli çalışmalar yapmaktadır. 2010 yılından bu yana birçok büyük projeyi başarıyla tamamlayan Distile Danışmanlık hizmetlerinden uygun fiyat seçenekleri ile yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bizimle yepyeni bir internet dünyasına adım atmak için  +90 850 885 1012 numaralı hattımızdan randevu alabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir