Blogspot.com’dan İstenmeyen İçerikler

Blogspot.com’dan İstenmeyen İçerikler

Bloglar dünya çapında herkes tarafından açılabilen, ciddi oranda okuyucuları olan platformlarıdır. En çok takipçisi olan blog tipleri tıpkı forumlar gibi genellikle sektörel bilgiler içeren bloglar olmakta, farklı konu başlıkları içerebilmekte ve binlerce takipçisi bulunmaktadır. Sektörel forumlarda rekabet içinde bulunan firmaların müşterileri ya da temsilcileri çeşitli bloglar açabilmektedir.

[ File # csp5263297, License # 1405142 ] Licensed through http://www.canstockphoto.com in accordance with the End User License Agreement (http://www.canstockphoto.com/legal.php) (c) Can Stock Photo Inc. / jirsak

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Özellikle bir firmanın müşterileri ve son kullanıcıları tarafından açılan bloglarda olumsuz bilgiler yer alabilmektedir. Özellikle iş hayatında bu tip yazılar sıkıntı çıkarabilmekte, olumsuz etki derecesine sahip olabilmektedir. Blogların yeteri kadar denetlenmemesi, iftiraya varan tarzdaki yazıların bile gerçekliğin şikâyet edilmedikçe ve doğru bağlantılar kurulmadıkça kaldırılmaması kötü bir kimliğe sebep olmaktadır. Blogspot.com’dan istenmeyen içeriklerin kaldırılması yöntemimiz ile sahip olduğunuz bu izlenimden sizleri kurtarıyoruz.

Blogspot.com’dan istenmeyen içeriklerin kaldırılması yöntemimizde ilgili blog sahipleri ile mail yolu ile iletişime geçilerek, blogda yer alan bilgilerin güncelliğini tamamen yitirdiğini bildirerek kısa sürede ilgili blogda ve farklı platformlarda paylaşıldıysa kalıntı verileri ile birlikte kaldırılması sağlanarak siciliniz temizlenmektedir.

Blogspot.com’dan istenmeyen içeriklerin kaldırılması firma bünyesinde hemen hemen her dapartmana etkisi olan bir faaliyettir. Firmanızın çalışma ihtimali olan müşteriler, alması gereken projeler, kaliteli malzeme tedarikleri, uluslararası sektörde itibarını sağlamlaştırması gibi sebepler bu faaliyetin önemini bir kere daha gözler önüne sermektedir. Ayrıca firma içerisinde çalışmayı düşünen personel adaylarının da sizi tercih edebilmekte kafasında soru işaretlerinin olmaması, kaliteli işgücüne sahip olmanızı sağlayacak, firmayı ailesi gibi gören bireyler kazandıracaktır. Her açıdan düşünüldüğünde bizimle iletişime geçerek, böylesi bir durum ile ilgili sıkıntınızın en kısa sürede çözüleceğine emin olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir