Blogspot İçeriğini Google Üzerinden Kaldırmak

Blogger kaldırmak silmek

Blogspot.com ya da diğer adıyla (Blogger.comGoogle‘a ait ücretsiz bir blog uygulamasıdır. Kullanıcılar sadece gmail.com uzantılı mail hesapları(veya yeni adıyla Google hesabı) ile ücretsiz olarak buraya kayıt olup “.blogspot.com” uzantılı sitelerini kurabilir; burada metin, görsel ya da video içeriği hızlı ve kolayca paylaşabilirler. 

Ne yazık ki bu kullanım kolaylığı ve hiçbir maliyeti olmadan kurulabilen bir blog sitesi bazı suistimallere de zemin hazırlamaktadır. Karalamak istenilen kişi ya da kurumlar adına doğru veya yanlış her tür içerik buraya kısa sürede eklenebilmekte, Google‘ın kendi hizmeti olması sebebiyle de arama motorlarında üst sıralarda kolayca görülebilmektedir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Türkiye’den Blogspot içeriğini kaldırmak hukuki olarak mümkün olsa da bu yöntem uzun ve kesin başarı ile sonuçlanmayabilir. İçeriği Türk mahkemelerince alınan karar ile içeriğe erişimi engelletmek, içeriği Türkiye’den giren hiçbir kullanıcının ulaşamamasını sağlar. Yalnız internet global bir ağ sistemidir, Türkiye dışında her ülkeden bu içerik görüntülenebildiği gibi Google üzerinde de görünmeye devam edecektir. Bu sebepten içeriğe Google Amerika ya da Google İrlanda üzerinden müdahale etmek gereklidir.

Distile olarak Blogspot içerikleri üzerinde yaptığımız çalışmalarda en geç 15 iş günü içerisinde kesin sonuç alıyor, kalıcı olarak içeriği kaynağından, blog adresinden ve Google üzerinden kaldırıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir