Blogspot Nasıl Açılır

Blogspot Nasıl Açılır

Blogspot Nasıl Açılır?

İnternette zaman harcayan kişilerin çoğu kendisine ait olan bir sayfası olmasını istemektedir. Bu nedenle blogspot nasıl açılır diye yaptığı araştırmaların bir kısmında ücret gerektiği için vazgeçmektedir. Ancak blogger üzerinden blogspot açmak ücretsiz ve oldukça kolaydır. Çok basit aşamaları ve adımları takip ederek kendinize ait olan bir internet sayfasına sahip olabilir ve orda istediğiniz paylaşımları yapabilirsiniz.

Blog sayfası genel olarak kişisel paylaşım ve bilgiler içermektedir. Ancak bazı kişiler blog sayfalarında yaralı bilgiler, gezip gördükler, yemek tarifleri gibi özel merak ve hobilerini e yayınlamaktadır. Bu tarzda yapılan bir sayfa aslında daha verimlidir. Bu sebeple blosspot sayfası açmak gibi bir düşünceniz olduğunda nasıl paylaşımlar yapmanız gerektiğini de düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü sayfa ve site kurulumunda seçilen konu ve içerik türü çok etkili olabilmektedir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Blogspot Nasıl AçılırBlogspot Sayfası Açmak

Blogger sitesi üzerinden açtığınız sayfalar ücretsiz ve kolaydır. Bu nedenle çok avantajlı gibi düşünülebilir. Ancak aldığınız web adresinin devamında blogger.com uzantısı belirdiğinden bu çoğu kişiler için dezavantajlı olabilmektedir.

İnternette blog açmak ve deneyim sahibi olmak isteyenler için başlangıç ve acemilik dönemini atlatmak adına çok ideal olan bir platformdur. Günde 2 milyon kişi blog yazılarını blogger üzerinden yayınlamaktadır. Blogger google’ye ait olan blog açma site adresidir.

Blogspot açmak için gereken adımlar;

  • Bir gmail hesabına sahip olun ve ya var ise o hesabınız ile blogger’a üye olup oturum açın. Aynı hesap üzerinden 100 ayrı site adresine sahip olabilirsiniz.
  • Karşınıza çıkan formu doldurup gizlilik sözleşmesini kabul ettikten sora üyeliğin aktif olur.
  • Üye olduktan sonra blogger.com uzantısının önünde çıkacak olan site adresini düşünün.
  • Sonraki adımda açılan sayfada yeni blog oluştur yazan yeri tıklayın.
  • Blog adresini yazıp onaylayın. (Fatma’nın mutfağı, Yasin’in atölyesi, kadınların dünyası…. Gibi) seçtiğiniz adres şeklinde görülecektir.
  • Sonra temanızı seçin ve blogu tamamla deyin.
  • Artık kendi blogunuzda istediğiniz yazıları yazıp yayınlayabilirsiniz. Yayın kısmına yazılarınız ekleyip yönlendirdiği adımlarda tema yerleşiminizi tamamlayın ve yayınla deyin. Size ait blogunuz hazır hayırlı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir