Blogspot üzerinde adımın geçtiği yazıyı kaldırma

Blogspot üzerinde adımın geçtiği yazıyı kaldırma

Blogspot üzerinde adımın geçtiği yazıyı kaldırma

Sosyal medyanın nimetlerinden biri sayılan Blog siteleri, kişi ve kurumların kendilerini özgür bir şekilde ifade etmelerini sağlayan, yararlı bir araçtır. Bilim, sanat, moda, sektörel makaleler gibi, yüzlerce konu zenginliği ile çerçevelenmiş Blog dünyasında, bazen istemediğimiz veya bize zarar veren içeriklere rastlayabiliyoruz. Bu durumda yapmamız gereken şey, bloglardan içerik kaldırma ile ilgili çalışma başlatmaktır.  Bu yazımızda, dünyanın en çok kullanılan Blog hizmetlerinden biri olan Blogspot’u ve Blogspot’tan içerik kaldırma ile ilgili atılacak adımları ele alacağız.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Blogspot Nedir

Blogspot, tıpkı Blogger gibi, Google şirketine ait içerik yayınlama hizmetidir. Kişisel olarak Blog hazırlayarak, hemen yayına başlamak istiyorsanız, sitenin giriş bölümünden üye olabilir, dakikalar içinde yayın hayatına adım atabilirsiniz. 2003 yılından bu yana hizmet veren, Blogspot ve Blogger içeriklerine göz atarak, konu ve temaları inceleyebilir, kendinize uygun bir tarzda Blog sayfaları hazırlayabilirsiniz.

 

 

Blogspot üzerinde adımın geçtiği yazıyı kaldırma

 

Blogspot’tan Bilgi Kaldırma

Blogspot veya Blogger’dan içerik kaldırma işlemleri, kullanıcıların genellikle sıkıntı yaşadığı bir süreçtir.  Bu konuda yaşanan sıkıntıların başında, kişilerin bir muhatap bulunamaması gelir. Kullanım koşulları sizi yönlendirse bile, bazen yasal süreçlerin devreye sokulması gerekebilir. Adınızın geçtiği, itibarınıza zarar veren yazı veya görsellerin olduğu Blogspot sayfalarından bilgi kaldırmak için, konusunda uzman bir yardım almanız gerekebilir. Bazı durumlarda, içeriklere müdahale edebilmek için, internet platformunun bağlı olduğu ülke ile ve o ülkenin yasal süreçlerini işleten mercilerle iletişime geçmek gerekebilir.

Distile Danışmanlık olarak, Blogspot’tan Bilgi KaldırmaBlogspot’tan Bilgi KaldırmaBlogspot yazı silme, Blog kaldırma, Blog kapatma, Blog silme, gibi işlemleri, Amerika Birleşik Devletleri üzerindeki partnerlerimiz ile iletişime geçerek, 72 saat içerisinde, çözüme yönelik adımlar atarak gerçekleştiriyoruz. Sitelerden kaldırılan içeriklerin tama anlamıyla bir çözüm olmadığını bilerek, arama motorlarındaki izleri kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz.

İnternetten İçerik Kaldırma

Blogspot/Blogger başta olmak üzere, internette yer alan web sitelerinden ve arama motorlarından içerik kaldırma işlemleriniz için, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz, teknik ve yasal yolları kullanarak, itibarınızı koruma görevini yerine getirecektir.

Detaylı Bilgi İçin:

+90 850 885 1012

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir