www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Daha Etkin Bir Sosyal Medya Kullanımı İçin Ne Yapılmalı | Distile

Daha Etkin Bir Sosyal Medya Kullanımı İçin Ne Yapılmalı

DAHA ETKİN BİR SOSYAL MEDYA KULLANIMI İÇİN NE YAPMALI?

Yeni medya ve kurumsal iletişim araçları günümüzde sosyal medya alanında sesinizi daha iyi duyurmanızı sağlamaktadır. Bir marka oluşturmak, bir ürün tasarlamak veya birey olarak hedef kitlenizi daha doğru anlatmak için sosyal medyayı daha etkin kullanmanız gerekir. Dijital PR ve yeni nesil iletişim hizmetlerinden yararlanarak kendinizi veya markanızı günümüze uyarlayabilir, başarı olasılığını arttırabilirsiniz. İnternet kullanımının yoğunlaştığı sosyal medya ve sosyal ağ platformlarını etkin kullanmak için doğru bir danışmanlık hizmeti almalısınız. İşinizi şansa bırakmayıp size destek olacak olan yeni nesil sosyal medya danışmanlığı hizmeti hedefleriniz gerçekleştirmeniz bakımından büyük katkı sağlayacaktır.

Marka pazarlama, reklamcılık, kurumsal iletişim alanlarında takip ve raporlama hizmeti veren danışmanlık hizmetleri ile çalışmalısınız. İnternette algı yönetimi tüm bu çalışmalarınızın temelinde yer alan bir hizmettir. Kitleniz ile aranızda olumlu ilişki kurmak için onların algılarını doğru yönlendirmeli ve hakkınızdaki olumsuz izlenimler yaratacak içerikleri internet üzerinden kaldırmalısınız. Kurumsal iletişim çalışmalarınızı takip eden ve gelişimine katkıda bulunan danışmanlık hizmeti aynı zamanda itibarınızı koruyacak çalışmalar yapmalıdır.

 

internetten-fotograf-kaldirma

İnternet üzerinde istenmeyen içerikleri temizleyerek itibarınızı sosyal medya üzerinde güçlü kılmanız atılması gereken ilk adımdır. Bu hizmeti kısaca distilasyon olarak adlandırabiliriz. Online distilasyon markanızla, kurumunuzla veya şahsınızla ilgili olumsuz içerikleri takip etme ve sosyal medya üzerinden kaldırma hizmetidir. Bu ancak güçlü bir teknik alt yapı ve konusunda uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilebilir. Ülkemizde bu hizmetleri 2010 yılından bu yana başarıyla yerine getiren Distile Danışmanlık aradığınız kriterlere uygun bir distilasyon hizmeti sunmaktadır.

Distile danışmanlık sizinle, markanızla veya kuruluşunuzla ilgili negatif internet içeriklerini çok hızlı bir şekilde tespit etmektedir. İnternetten haber kaldırma, internetten video kaldırma, internetten resim kaldırma veya olumsuz yorumları internetten kaldırma çalışmaları en kısa sürede yerine getirilmektedir. Yalnızca içerik temizlemesi hizmetleri yeterli değildir. İnternet üzerinde kalıcı içerik temizlemesi ve arama sonuçlarından olumsuz içeriklerin kaldırılması tam anlamıyla bir hizmet aldığınızın göstergesidir.

Distile Danışmanlığın size sunduğu kaliteli hizmetler hakkında bilgi almak için iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz.Bir Cevap Yazın