Dailymotion Şikayet Ve Video Silme

Dailymotion Şikayet Ve Video Silme

Videoların özgürce paylaşıldığı internet ortamında belirli hesaplardan veya belirsiz birçok kaynaktan pek çok görüntü içeriği servis edilmektedir. İnternet siteleri, sosyal paylaşım araçları veya kişisel mesajlaşmalar üzerinden paylaşılan bu videoların belirli kurallara uygun olarak yayınlanması için yasal pek çok düzenleme bulunmaktadır. Ancak her düzenleme ve yasal müdahaleler olumsuz video içeriklerinin silinmesi veya tekrar yayınlanmaması için bir güvence olmamaktadır. İnternetin denetlenme açısından zor bir mecra olduğunu bilmeli ve kaldırmak istediğimiz içeriklerle ilgili profesyonel çözümler aramalıyız. Sizlere internetten video sildirme hizmeti veren kuruluşumuz, Dailymotion gibi belirli alanlardan ve arama motorlarından içerikleri hızlı bir şekilde kaldırmaktadır.

Dailymotion Şikayet Ve Video SilmeDailymotion’dan video silme işlemleri, tıpkı diğer sanal ortamlardan olduğu gibi, internet sitesine yasal müdahale, içeriğin engellenmesi ve kaynaklarından kaldırılması şeklinde ilerleyen bir süreçtir. İnternetten video silmek için geçerli bir sebebiniz varsa hemen destek ekibimizden ilgili videonun tamamen kaldırılması için yardım talep edebilirsiniz. Günümüzde pek çok internet kullanıcısı kendilerine veya kurumlarına zarar veren videolarla baş etmek zorunda kalmaktadır. Telif hakları ihlalleri, özel hayat hakkını engelleme veya çalıntı görüntüler gibi pek çok gerekçeyle videolarını kaldırtmak isteyen kullanıcılar genellikle ne yapacaklarını bilememektedir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Ekibimiz, 2010 yılından bu yana Dailymotion’dan video silme gibi, farklı internet sitelerinden içerik kaldırma işlemlerini yerine getirmektedir. Arşivlenen her türlü görüntünün kalıcı olarak silinmesi için hukuki girişimlerden bulunan ekibimiz, sizinle bir gizlilik çerçevesinde çalışmakta ve silinen içeriklerin geri gelmemesini garanti altına almaktadır. Negatif videoların prestijinize ve maddi – manevi kazançlarınıza zarar vermemesi için derhal deneyimli danışmanlık kadromuzdan yardım isteyebilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

0850 885 10 12

Dailymotion Şikayet Ve Video Silme” te bir düşünce

 1. selahattin diyor ki:

  ben bu sitenin üyesiyim silmek istediğim BALTACI AİLESİ videosunu silmek istiyorum silemiyorum bu konuda yardımcı olur veya bu videoyu silerseniz memnun olurum
  Dailymotion’dan video silme

 2. selahattin diyor ki:

  Dailymotion sitesi üyesiyim sayfamda video silmek istedim silemedim ve sonunda sayfayı kapatıyım silinir diye düşündüm sayfa kapandı yinede silinmedi ve şimdide sayfamda oturum açamıyorum BALTACI AİLESİ video silemiyorum sayfamdan vide o silmem veya sayfamın tamamen kapatılmasını sayfamdaki videoların görünmemesini istiyorum..

 3. Rafet Can Tokdemir diyor ki:

  dailymotion’da çok eski videolarım var ve sıkıntı çıkarıyo fakat hesabımı unuttuğum için kaldıramıyorum ve google’a ismim yazılınca o videodaki fotoğraflarım çıkıyo lütfen yardım edin !!

  • Distile diyor ki:

   Rafet Bey Merhaba,

   Distile olarak kaldırtmak istediğiniz bu tip Dailymotion videolarını kaldırabiliriz ya da hesabınızın kapanmasını sağlayabiliriz. Bu için sizden hesap linkini bizimle [email protected] ‘ye mail göndererek paylaşmanızı rica ediyoruz. Ardından hesabı inceleyecek ve size en kısa sürede nasıl kaldırabiliriz bu konuda bilgi vereceğiz.

   Değerlendirmeniz sonrası geri dönüşünüzü beklemekteyiz.

  • Distile diyor ki:

   Engin Bey Merhaba,

   Distile olarak internet üzerinden kaldırılmasını istediğiniz her içeriğe müdahale edebildiğimiz gibi, hak ihlallerine ve sahte hesaplara da müdahalede bulunup bunların kapatılmasını ve kaldırılmasını sağlayabiliyoruz. Bu içerikleri bize [email protected] ‘ye mail olarak gönderirseniz inceleyip size dönüş yapabiliriz.

   E-postanızı bekliyoruz,
   İyi günler dileriz.

   • Distile diyor ki:

    Bedruhan Bey Merhaba,

    Söz konusu video sayfasının linkini bize iletir misiniz? İnternet üzeriden Vimeo, YouTube ve Dailymotion gibi sitelerden birkaç gün içerisinde içerik kaldırabiliyoruz. İnternet sitemizde yer alan “Teklif Alın” formu ile ya da 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz, bu konuda size dönüş yapabiliriz.

    İyi günler dilerim.

  • Distile diyor ki:

   Merhaba,

   Söz konusu video sayfasının linkini bize iletir misiniz? İnternet üzeriden YouTube ve Dailymotion gibi sitelerden birkaç gün içerisinde içerik kaldırabiliyoruz. İnternet sitemizde yer alan “Teklif Alın” formu ile ya da 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz, bu konuda size dönüş yapabiliriz.

   İyi günler dilerim.

 4. selahattin diyor ki:

  dailymotion sayfasında adıma kayıtlı olan sayfanın ve tüm videoların silinmesini rica ediyorum

  selahattin ambar kütük

  • Distile diyor ki:

   Selahattin Bey Merhaba,

   Dailymotion üzerindeki videoları kaldırma konusunda hizmet veriyoruz. Bu işlemleri birkaç gün içerisinde yapabiliyor ve silinmesini istediğiniz videoyu silebiliyoruz. Söz konusu sayfa linkini bize iletir misiniz? İnternet sitemizde yer alan “Teklif Alın” formu ile ya da 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz, bu konuda size dönüş yapabiliriz.

   İyi günler dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir