Dailymotion Vb. Sitelerden Video Silme

Dailymotion Vb. Sitelerden Video Silme

Dailymotion Vb. Sitelerden Video Silme

İnternet hayatımızın bir parçası olmaya başladığı andan itibaren tüm özel hayatlarımız internete aktarılmaya başlamıştır. Kendi isteğimiz ile paylaştığımız, yayınladığımız video ve resimleri bazen bazı durumlardan kaldırmak paylaşımdan geri çekmek istiyoruz. Bu durum söz konusu olduğunda Dailymotion gibi sitelerden video silme nasıl yapılır bilemiyoruz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Sadece Dailymotion değil Vimeo, Youtube, İnstagram, Facebook, Twitter gibi birçok paylaşım sitesi bulunmaktadır. Hemen hemen hepsini kullananların sayısı çoğunlukta yer almaktadır. Böyle olunca da hepsinden video ve resim kaldırmakta zahmetli bir iş olabilmektedir.  Her paylaşım sitesini ayrı ayrı ziyaret ederek artık yayınlanmasını istemediğiniz video ve resimler hangisi ise onları tek tek kaldırmalısınız.

Dailymotion Vb. Sitelerden Video SilmeVideo Ve Resim Kaldırma Nasıl Yapılır

Dailymotion sitesinden video kaldırmak zannedildiği kadar zor değildir. Dailymotion video silme için öncelikle sayfanıza ve hesabınıza girmelisiniz. Üst kısımda yer alan videolarım kısmını tıklıyorsunuz. Videolarım kısmında bulunan ve Dailymotion sitesinden video silme işlemi yapacağınız videoyu seçiyorsunuz. Seçilen video üzerinde yer alan bilgi düzenle yazan yeri tıklayın. Oradaki seçeneklerden sil yazan yeri de tıkladığınızda video Dailymotion hesabınızdan silinmiş olmaktadır.

Youtube da video silme işlemi de Dailymotion da video silmek kadar kolaydır. Youtube hesabınızın oturumunu açın. Youtube yöneticine gidin. Orada yer alan videolardan silmek istediklerinizin onay kutusunu seçin. Sonrada video yöneticisi penceresinin üst kısmında yer alan sil butonunu tıklayıp silin. Tüm bu işlemler kendi yüklediğiniz videoları kaldırmak için yapmanız gereken basit bir işlemdir. Sizin yüklemediğiniz ama size ait olan başkalarının yüklediği videoları silmek ya da kaldırmak için profesyonel hizmet ve destek almalısınız.

Distile İle Kalıcı Video Silme

İnternet ortamında size ait olana ama sizin müdahale ederek kaldıramadığınız ya da silemediğiniz video ve ya resim var ise bu işlemleri profesyonel ve yasal yollardan kaldırmanız gerekmektedir. Bu gibi bilişim sorunlarınızda size uzun yıllardır bu işlerle ilgilenerek tecrübe kazanmış olan distile yardımcı olabilmektedir. Distile danışmanlıkta internetten kalıcı olarak video silme desteği alabilirsiniz. Ayrıca bilişim sorunları hakkında daha detaylı bilgiler almak için iletişime geçip diğer problemlerinize yardımcı olmalarını isteyebilirisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir