Dailymotion’dan Video Kaldırtmak

Dailymotion’dan Video Kaldırtmak

Dailymotion’dan video kaldırtmak

İnternette video paylaşım siteleri içerisinde önemli bir kullanıcı sayısına sahip olan Dailymotion ilk olarak 2005 yılında ortaya çıkmış bir platformdur. Bu internet sitesi üzerinde bulunan farklı kategorilerden rahatlıkla yayın yapılmaktadır. Mobil uygulamalarınızdan veya bilgisayarınızdan kısa süre içerisinde üye olup, ücretsiz olarak paylaşım yapabileceğiniz Dailymotion genellikle içeriklerin özgürce paylaşıldığı bir ortam olarak bilinir. Bu durum istenmeyen videoların da kolayca yayınlanabilmesine neden olmaktadır. Dailymotion video şikayeti için internet sitesinin destek hizmetine başvuruda bulunma olanağı söz konusu olsa da, genellikle videoların kalıcı olarak internetten silinmesi her zaman mümkün olmamaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Dailymotion veya YouTube gibi video paylaşım platformları her gün milyonlarca internet kullanıcısının ziyaret ettiği açık ortamlardır. Bu paylaşım siteleri üzerinde size, kurumunuza, markanıza veya topluma zarar veren ya da telif haklarını ihlal eden video içerikleri bulunabilmektedir. Bu tür videoları kaldırmak için gerekli çalışmaların derhal başlatılması gerekir. Burada dikkat edilmesi gereken asıl konu ise Dailymotin’dan video kaldırma sonrasında, o videonun tekrar ortaya çıkmamasını sağlayabilmektir. Bununla birlikte söz konusu video paylaşımlarının arama motorlarından kalıcı olarak silinmesi itibarınız açısından oldukça kritik bir konudur.

 

 

Dailymotion’dan Video Kaldırtmakİnternette bir videoyu tamamen silmek için bu konuda yasal ve teknik girişimlerde bulunan deneyimli bir kuruluştan destek almanız gerekebilir. Sizi mağdur eden, kişilik haklarınıza saldıran, itibarınıza gölge düşüren veya maddi olarak zarara neden olan videoları internetten temizlemek için Distile Danışmanlık ayrıcalığından siz de yararlanabilirsiniz. Hukuki haklarınızı sizin adınıza savunan, internette derinlemesine analiz yaparak, ilgili videoların tekrar ortaya çıkmaması için teknik girişimlerde bulunan ekibimizden yardım isteyerek kısa sürede mağduriyetinizi giderebilirsiniz. Distile Danışmanlık, Dailymotion’dan video kaldırma başta olmak üzere, internetteki farklı sitelerden de çeşitli içerikleri silme çalışmalarını yürütmektedir.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir