Dijital İtibar Yönetiminde Kullanılan Kanallar

Dijital İtibar Yönetiminde Kullanılan Kanallar

DİJİTAL İTİBAR YÖNETİMİ

Dijital itibar yönetiminde kullanacağımız kanalları doğru ve etkili bir şekilde kullanmak, dijital itibar sürecini de olumlu yönde etkileyecektir ve bunun bizi başarıya götürmemesi gibi bir durum söz konusu değildir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya dijital itibar yönetiminde kullanılan kanallar arasında önemli bir yere sahiptir. Sosyal medya birçok insanı içerisinde barındıran ve hemen hemen herkesle aynı anda etkileşim halinde olunabilecek bir yer. Sabahtan akşama kadar yaptığı her şeyi sosyal medyada paylaşan insanların bir ürün alacağı zaman da ürün hakkında gerek farklı sitelerden gerek sosyal medya ortamlarından araştırma yapmaları kaçınılmaz. Bu yüzden sosyal medyada meydana gelebilecek negatif algıların önüne geçmeliyiz.

dijital-itibar-kanallari

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO) YATIRIMI

Yapacağımız SEO yatırımları bize insanların ulaşmasını kolaylaştıracak ve dijital itibarımıza pozitif katlı sağlayacaktır. Aynı zamanda hakkımızdaki olumsuz yorumların ise ilk sayfada yer almaması sağlanmalıdır. SEO da dijital itibar yönetiminde kullanılan kanallar arasındadır.

ETRAFA KULAK VERİN

Bizim kulak asıp asmamamız insanların bizim hakkında konuşup konuşmamalarını etkilemeyecektir. Yani biz kulak assak ta asmasak ta insanlar fikir ve düşüncelerini sürekli bulundukları ortamlarda beyan edeceklerdir. Bu meseleye kulak vermek hakkımızda konuşulanları ve düşünülenleri öğrenip ona göre hareket etme açısından bize fayda sağlayacaktır.

profesyonel-sosyal-medya-yonetimi

Sonuç olarak, dijital itibar yönetiminde kullanılan kanallarla dijital itibarımızı düzgün bir şekilde yönetebilir, olumsuz algıları yakalayıp bu algıların önüne geçebiliriz. Bunun için için firmamıza ulaşıp bizden yardım istemeniz yeterlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir