Dijital PR çalışmaları ve sosyal medya

Dijital PR çalışmaları ve sosyal medya

Dijital PR çalışmaları ve sosyal medya

Günümüz iletişim araçlarını etkin kullanmak isteyen, marka değerini yükseltmek ve karalama kampanyaları ile mücadele etmek isteyenlerin genel olarak sorduğu sorulardan bazıları şöyle:

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Sosyal medyada adımı nasıl duyuracağım?

Sosyal medyada ziyaretçimi nasıl arttırırım?

Takipçilerimi nasıl arttırırım?

Dijital PR nedir?

Dijital PR çalışması yapan şirketler hangileridir?

Sosyal medyada hedef kitlesine uygun içerik paylaşımı nasıl yapılır?

İnternette nasıl tanıtım yapılır?

İnternette marka yönetimi nedir?

Sosyal medyada etkili kampanya çalışması nasıl yapılır?

Sosyal medyadan kötü haberleri nasıl kaldırırım?

Olumsuz yorumlar karşısında ne yapmalıyım?

 

 

 

Dijital PR çalışmaları ve sosyal medya 

Uzayıp giden tüm bu sorular bize, sosyal medya danışmanlığı ve Dijital PR çalışmalarının ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Tanınmış kişi, kurum, marka ve şirketler için Dijital PR, günümüzün gerekliliklerinden biri olmaya başladı. Sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanmak, olumsuz içerikleri takip etmek ve bunlara karşı gerekli adımları atabilmek, yeni nesi iletişim anlayışının temel taşlarından biridir.

Hızla büyüyen ve ticari hacmini büyüten internet dünyasında, etkili bir şekilde var olmak isteyen marka ve şahıslar, çağın gerekliliğini yakalamak adına Dijital PR hizmetlerinden yararlanmalıdır. Yeni kavramlar olan Dijital PR ve sosyal medya danışmanlığı hizmetlerinde doğru tercihi yapmanız gerekir. Ülkemizde henüz yeni yeni bir zemin bulmaya çalışan bu hizmetleri, konusunda deneyimli bir ekipten almanız yararınıza olacaktır.

Markanızı güçlendirmek, yeni projelerinize internet dünyası içinde saygın bir yer kazandırmak için sosyal medyanın gücünü kullanmanız gerekir. Sosyal ağları etkin kullanarak, hedef kitlenizle sağlam bir iletişim kurmanızı sağlayan Dijital PR hizmetlerinden yararlanmak için Distile Danışmanlık ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Düşüt bütçelerle harikalar yaratmak için, 10 yıldan fazla deneyime sahip ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

İnternetteki itibarınızı takip eden, raporlayan ve bu itibarı güçlendirmek için teknik çözümler üreten Distile Online ekibi, sosyal medyanın gücünü en etkili şekilde kullanmanız için onlarca hizmeti bir arada size sunuyor. Bununla birlikte, sosyal medya üzerinde sizin için üretilen olumsuz haberleri ve içerikleri temizliyor. Güvenli bir internet yolculuğunuzda bilgilerinizi ve içeriklerinizi koruyacak adımlar atan Distile Danışmanlık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir