www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
DİJİTAL VERİLERİNİZİ KORUMANIN EN DOĞRU YOLU | Distile

DİJİTAL VERİLERİNİZİ KORUMANIN EN DOĞRU YOLU

 

Eğer internette içerik üretiyor ve bunların telif haklarının korunmasını istiyorsanız DMCA bildirimi ve telif ihlalleri ile ilgili uzman bir destek ile kendinizi güvence altına almalısınız. İnternette kendi emek ve yaratıcılığımızla ortaya koyduğumuz işlerin başkaları tarafından kopyalanmasını ve kendilerine mal edilmelerini istemeyiz. Bize kazanç veya değer getiren içeriklerin korunması internet dünyası üzerine önemle eğilmemiz gereken konulardan biridir. Bilindiği gibi DMCA sözleşmesiyle içeriklerinizi koruma hakkınız olacaktır. İnternet sitenizi DMCA şirketine üye yaptığınızda ürettiğiniz içeriklerin hakları size ait olur. DMCA merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde olan, ücretsiz bir lisans üretim şirketidir. Size gelen bildirimler ile içeriğinizi korumada sorun yaşıyor ve telif hakları konusunda geçerli olan kurallarla ilgili zorluk yaşıyorsanız müşteri hizmetlerimiz size bu konularda yardımcı olacaktır. Telif haklarını korumak, size ait içerikleri kullananları tespit etmek için uzman ekibimizin bilgi ve raporlama hizmetleri sizin için yeterli olacaktır.

Bizler Distile Danışmanlık olarak 2010 yılından bu yana sosyal medya üzerinde bize bağlı müşterilerimizin güvenliği için ayrıcalıklı bir hizmet sunuyoruz. Ülkemizin internet dünyasında çığır açan farklı dallardaki hizmetleri tek bir çatı altında toplayarak onların hakkını koruyor, marka değerlerini güçlendirmek için uğraş veriyoruz. İzinsiz logo kullanımı ve kaldırılması veya internette izinsiz adınızın kullanılması gibi koruyucu birçok hizmet ile sizin itibarınızı korumak için kaliteli hizmet seçenekleri sunuyoruz.

 

 

DMCA bildirimi ve telif ihlalleri,DMCA bildirimi,DMCA telif ihlalleri,DMCA

Elbette itibarınızı korumanın farklı boyutları var. Bunlar sizin itibarınızı zedeleyebilecek içeriklerdir. Distile Danışmanlık hizmetleri sizin için olumsuz bilgiler içeren videoları kaldırıyor, sizi karalayan haberleri kaldırıyor ve yorumları kaldırıyor. Bununla birlikte arama sonuçlarında artık geçerli olmayan bilgilerin kalındırılması da sizin talebinize bağlı olarak gerçekleştirilen hizmetlerimizden bazılarıdır.

Günümüzün en geçerli iletişim aracı internet üzerinde markanızı, şirket veya şahsınızı ilgilendiren içerikler hakkında bilgi sahibi olmak için internette takip ve raporlama işlemleri gerçekleştiriyoruz. İnternette algı yönetimi ile başarınızı arttırıyor, hedef kitlenizle daha güçlü bir bağ kurmanızı sağlıyoruz. Sunduğumuz her türlü kaliteli hizmette uzman bir ekiple, uygun fiyat seçenekleri ile çalışacağınızı unutmayın. Sosyal medyadaki dostunuz Distile Danışmanlık ile geleceğe güvenle yürümek için irtibat numaramızdan bizi arayabilirsiniz.Bir Cevap Yazın