Distilasyon Çalışmaları ve İçerik Kaldırma

Distilasyon Çalışmaları ve İçerik Kaldırma

Distilasyon Çalışmaları ve İçerik Kaldırma

Firmamız uzun bir süredir internet ve bilişim alanında başarılı hizmetler vermektedir. Distilasyon çalışmaları ve içerik kaldırma konusunda etkin çalışmalar yapan firmamız her türden istenmeyen içeriklerin kaldırılması konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. İstenmeyen içerikler nelerdir diye soracak olursanız toplum nezdinde ve sizi rahatsız eden her türlü paylaşım ve içerik istenmeyen içerikler arasındadır. Bazı durumlarda şahsınız ya da kurumunuzun itibarını düşürmek ve zedelemek isteyen kişi ya da kurumlara karalama propagandası yapmak için hakkınızda aslı astarı olmayan bilgiler paylaşırlar. Bu bilgileri video, ses kaydı, fotoğraf yoluyla paylaşabilirler. Bu şekilde toplum nazarında sizin itibarınızı sıfırlamak isterler. Bu gibi durumlarda hakkınızda olumsuz ve kötü izlenime neden olan kişi ya da kurumları dava edebilme hakkına da sahipsiniz. Bununla birlikte itibarınızı kurtarmak için donanımlı ve teknik desteğe de ihtiyacınız olacaktır. Bu noktada Distile Danışmanlık firmamız size aradığınız teknik desteği en iyi şekilde sağlamakta uzmandır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Distilasyon Çalışmaları ve İçerik KaldırmaFirmamız Aracılığıyla İtibarınızı Kurtarabilirsiniz

Hakkınızda çıkarılan her türlü olumsuz durum ve paylaşımların ortadan kaldırılması için disitile çalışmalarıyla içerik kaldırma konusunda destek sağlamanız mümkündür. Firmamız her türden istenmeyen içeriklerinizi listelerden kalıcı bir şekilde kaldırtarak bir daha bu içeriklerin olmaması konusunda garanti verir. Aynı zamanda hakkınızda kötü izlenim bırakan içeriklerin kaldırılarak yerine yeni ve doğru bilgilerin yerleştirilerek itibarınızın yeniden kurtarılması konusunda yardımcı olmaktadır. Böylece kaybolan ve zedelenen itibarınızın yeni ve olumlu içeriklerin paylaşılmasıyla yeniden kazandırılmaktadır.

İçerik Sildirme Konusunda Firmamızdan Destek Sağlayabilirsiniz

İstemediğiniz her türlü olumsuz içeriklerinizin ortadan kalkması için içerik sildirme konusunda firmamızdan destek sağlayabilirsiniz. Firmamızın desteği ile istemediğiniz ve hoşunuza gitmeyen her türlü olumsuz içeriklerin ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Böylece sizi rahatsız eden ve kötü duruma düşmenize neden olan her türden negatif içeriklerinizin kalıcı bir şekilde kaldırılması konusunda firmamız en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. İçerik kaldırma ya da sildirme konusunda donanımlı teknik destek almak için bizinle hemen iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçmek için bize 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir