Distilasyonda Anında Kalıcı Çözüm

Distilasyonda Anında Kalıcı Çözüm

Distilasyon sanal ortam, sosyal medya gibi kontrolün sizde olmadığı alanlarda şahsi veya kurumsal zaaflara uğratılma çabalarına karşı durma, engelleme ya da tamamen içerik kaldırma gibi işlemler ile aleyhinize işleyen süreci lehinize çevirme işidir. Firmamız distilasyon için kalıcı çözüm üretmekte ve bunu çık kısa zaman zarfında sağlamaktadır.

itibar-yonetimi

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Sosyal medyanızı yönetirken veya aleyhinize herhangi bir sana ortamda kampanya, yalan haber veya karalama gibi menfi intiba etkilemesi yapacak faaliyetler varsa ve bunlar yalan, yanlış ve mesnetsiz olarak devam ediyorsa firmamıza ulaşmanız ve sorunu tüm yönleriyle anlatmanız yeterli. Hukuki ve daha önceki faaliyet tecrübesi ile uzman arkadaşlarımız hakkınızdaki her türlü olumsuzluğun kalıcı olarak kaldırılması için gerekli süreci derhal başlatacaklardır. Bizlere bu konuda danışmak veya firmamızın faaliyetleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek üzere sizler için tasarladığımız web sitemizi inceleyebilir ve bize ulaşabilirsiniz.

distilasyonda-kalici-cozum

Her türlü distilasyon talebi için www.distile.com.tr adresinde hizmetinizdeyiz. Hakkınızda istenmeyen ya da kişisel haklarınızı çiğneyerek kişiliğinizi zedeleyici her türlü yayın veya sosyal medya ortamı faaliyeti için tamamen kaldırma, olumlu haberlere dönüştürme vb gibi hukuki süreçleri sizin adınıza başlatıyor ve en kısa zamanda sonuçlandırıyoruz.

Firmamız modern dünyanın zorlu koşullarından biri olan sanal ortam itibar yönetimi ve bu alandaki saldırılara maruz kalınmasına karşı mücadele gibi önemli konularda distilasyon için kalıcı çözüm üretmekte olan profesyonel bir kurumdur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir